Płyta indukcyjna - Wasze opinie i porady

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Płyta indukcyjna - Wasze opinie i porady

Post autor: SebastianMM »

Cześć,
Gdzie szukać płyty indukcyjnej do swojej kuchni? Warto pójść w tą stronę, czy jednak szukać zwykłej kuchenki i płyty, z góry dziękuję za Wasze podpowiedzi!
Awatar użytkownika
DamianOs
Posty: 68
Rejestracja: 22 maja 2019, 9:46

Re: Płyta indukcyjna - Wasze opinie i porady

Post autor: DamianOs »

Jak najbardziej mogę się zgodzić, że wybór odpowiedniego piekarnika, czy płyty indukcyjnej to nie jest zbyt proste zadanie. My z żoną szukaliśmy różnych opinii zarówno znajomych, jak i tych w sieci i postawiliśmy na AEG IKE74471IB, którą znajdziesz w ofercie https://piekarnikiparowe.com/ stawiają na wysoką jakość i do tego styl, który w nowoczesnej kuchni jest równie ważny.
Awatar użytkownika
Jaross
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:55

Re: Płyta indukcyjna - Wasze opinie i porady

Post autor: Jaross »

Jak najbardziej zgadzam się z opinia poprzednika i też uważam, że jak już ma być to sprzęt na lata to lepiej i trochę dopłacić ale mieć zapewnioną funkcjonalność i niską awaryjność niż co kilka miesięcy, czy lat ją wymieniać bądź odsyłać do naprawy. W https://piekarnikiparowe.com/ znajdziesz wyłącznie najlepszą jakość, także jest to świetne miejsce dla osób naprawdę wymagających.
Awatar użytkownika
EmiliaLin
Posty: 35
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:13

Re: Płyta indukcyjna - Wasze opinie i porady

Post autor: EmiliaLin »

Może i ja sprawdzę jak to wygląda u nich, bo sama chciałam własnie zmienić zwykłą płytę na indukcyjną.
Awatar użytkownika
Dominikaa90
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:23

Re: Płyta indukcyjna - Wasze opinie i porady

Post autor: Dominikaa90 »

No rzeczywiście brzmi to ciekawie i z chęcią dowiem się więcej czy jest to dobra opcja oraz jak dokładnie działa i jakie funkcjonalności ma piekarnik parowy.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 110
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:01

Re: Płyta indukcyjna - Wasze opinie i porady

Post autor: pukla123 »

SebastianMM pisze: ↑10 wrz 2019, 14:18 Cześć,
Gdzie szukać płyty indukcyjnej do swojej kuchni? Warto pójść w tą stronę, czy jednak szukać zwykłej kuchenki i płyty, z góry dziękuję za Wasze podpowiedzi!
Pamiętaj że o taką płytę trzeba szczególnie dbać. Bo inaczej brak takiej systematyczności może zna­czącą wpły­nąć na spa­dek jej wydaj­no­ści. Pro­du­cenci mówią, że nawet nie­wiel­kie zabru­dze­nia na pły­cie, mogą spo­wo­do­wać skutkują zmniej­sze­niem prze­ni­kal­no­ści cie­pła. Na tej stronie https://j8.pl/czym-czyscic-plyte-indukcyjna/ można doczytać jakie środki czy to naturale czy specjalistyczne ze sklepu warto stosować aby zadbać o jej najdłuższą żywotność i sprawne funkcjonowanie
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 139
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:57

Re: Płyta indukcyjna - Wasze opinie i porady

Post autor: ariana »

Ja polecam Electroluxa, dokładniej serię Flex. Te płyty indukcyjne nadają się też do starszego budownictwa bo wystarczy je podłączyć pod 230 V. Ja mam u siebie płytę z serii 800 i jestem zadowolona.
ODPOWIEDZ