Oznakowanie ewaukacyjne

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
mark
Posty: 73
Rejestracja: 27 sty 2019, 10:58

Oznakowanie ewaukacyjne

Post autor: mark »

Szukam oznakowania ewakuacyjnego. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Zależy mi na tym, aby było zgodne obowiązującymi przepisami.
Awatar użytkownika
p45
Posty: 46
Rejestracja: 05 mar 2019, 13:20

Re: Oznakowanie ewaukacyjne

Post autor: p45 »

Są pewne standardy, jeżeli chodzi o oznakowanie ewakuacyjne, które stosuje się i funkcjonuje od lat. Jest to nawet opisane w różnego rodzaju ustawach i rozporządzeniach. Do zakupu w większości sklepów BHP.
Cena - raczej symboliczna, nie są to jakieś drogie rzeczy.
Proponuję sprawdzić np tutaj pod niniejszym linkiem: https://www.egsystem-sklep.pl/
Tematyka, na której zostało to trochę szerzej opisane.
Awatar użytkownika
Czakol
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 0:36

Re: Oznakowanie ewaukacyjne

Post autor: Czakol »

Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Muszę jednak przyznać, że zaciekawiło mnie to.
Byłoby szczęściem móc uszy i inne zmysły tak zamykać jak oczy.
Awatar użytkownika
motylek
Posty: 121
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:23

Re: Oznakowanie ewaukacyjne

Post autor: motylek »

Oznakowanie ewakuacyjne jest niezbędne w firmie, podobnie jak systemy przeciwpożarowe. My z mężem zdecydowaliśmy się na systemy PPOŻ z https://safetymark.pl/ To firma z wieloletnim doświadczeniem i atrakcyjnymi cenami. Zajmuje się projektowaniem, montażem i serwisowaniem systemów PPOŻ.
Awatar użytkownika
tert
Posty: 49
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:42

Re: Oznakowanie ewaukacyjne

Post autor: tert »

Nie tylko oznakowania ewakuacyjne są ważne, ale również montaż instalacji przeciwpożarowych, gdyż to one odpowiadają za nasze bezpieczeństwo podczas jakiś niespodziewanych wydarzeń. U nas za montaż i serwis instalacji tego typu odpowiada firma STRAŻAK z Warszawy http://www.strazak.waw.pl/montaz-konser ... acji-ppoz/. To sprawdzona już przez nas firma, są rzetelni i spisują się doskonale. Ich usługi są w korzystnych cenach, polecam ich serdecznie.
czesławmo

Re: Oznakowanie ewaukacyjne

Post autor: czesławmo »

Jeżeli prowadzisz biznes taki jak hotel, galeria handlowa czy inne wielkopowierzchniowe obiekty wiesz jak ważne w takich miejscach jest dobre oznakowanie ewakuacyjne. Systemy informacji wizualnej powinny być czytelne i wykonane staranne. Więc jeżeli chcesz odnowić napisy na ścianie, zrobić nowe tabliczki od BHP, poprawić szyldy to zgłoś się do https://oznakowanieinwestycji.pl po ofertę wykonania solidnego systemu wizualnej informacji.
Gawryś

Re: Oznakowanie ewaukacyjne

Post autor: Gawryś »

Tak to prawda takie kwestie są niezwykle ważne i również moim zdaniem warto jest zwrócić uwagę na znaki przeciwpożarowe wraz ze sprzętem gaśniczym. Czytałem o tym na stronie https://www.budnews.pl/znaki-przeciwpoz ... budynkach/ i jestem zdania, że jest to bardzo poważne podejście do tematu.
Nishaknąpp

Re: Oznakowanie ewaukacyjne

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. 먹튀사이트
ODPOWIEDZ