Oprogramowanie do wizualizacji 3D

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Oprogramowanie do wizualizacji 3D

Post autor: dron »

Szukam jakiegoś sprawdzonego oprogramowania z przeznaczeniem do wizualizacji 3D. Chodzi o to, aby można było zwizualizować pewne projekty, obiekty, wnętrza czy przedmioty. Biorę również pod uwagę zakup takiej usługi - czyli wysyłam koncept, i ktoś by mi to zrobił na zasadzie outsourcingu. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
Awatar użytkownika
p45
Posty: 46
Rejestracja: 05 mar 2019, 13:20

Re: Oprogramowanie do wizualizacji 3D

Post autor: p45 »

Wprawdzie takich programów jest dosyć dużo, ale często jest tak, że mają one dosyć duże wymagania sprzętowe. Czyli oprócz programu, trzeba by było wyposażyć jeszcze dodatkowo komputer w mocniejszy ram, procesor czy kartę graficzną.
Zainteresuj się jeszcze outsourcingiem usług związanych z wizualizacją 3D. Mam tutaj na myśli m. in. takie usługi jak np te tutaj: https://prograffing.pl/wizualizacje-3d/
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Oprogramowanie do wizualizacji 3D

Post autor: dekorator »

Ja osobiście jeszcze takiego programowania nie potrzebuję, ale ko wie może i z czasem uda mi się takie coś u siebie wdrożyć. Na tym etapie bardzo pasuje mi oprogramowanie dla budownictwa https://www.connecto.pl/oprogramowanie- ... aj-zalety/ i jestem przekonany, że bez niego praca byłaby na pewno wolniej wykonywana.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Oprogramowanie do wizualizacji 3D

Post autor: alutka90 »

Witam, bardzo zalezy mi na tym,by nawiazac wspolprace z firma,ktora zajmuje sie budownictwem. Pracuje w biurze architektonicznym,dlatego tak wazne jest dla mnie to,by rozmawiac na temat realizacji. https://www.erbud.pl/budownictwo-i-serw ... energetyki Co sądzicie?
Nishaknąpp

Re: Oprogramowanie do wizualizacji 3D

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up. 토토추천
ODPOWIEDZ