Okulary do jazdy nocnej

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
Gszegosz99
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:00

Okulary do jazdy nocnej

Post autor: Gszegosz99 »

Skoro kierujecie pojazdami, to powinniście być szczególnie ostrożni na drodze. Po zmroku warunki znacznie się pogarszają, więc nie odpuszczajcie tego tematu. W http://optimed.shop/ znajdziecie więcej informacji na ten temat, więc powinniście dobrze sprawdzić ten temat.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Okulary do jazdy nocnej

Post autor: klamka »

Oczy ma się w życiu jedne, dlatego tak ważne jest, by o nie odpowiednio zadbać. Najlepiej już w młodym wieku, a nie mając lat 50, kiedy musimy używać dwóch par by cokolwiek przeczytać. Dlatego jak już będziecie się brali za zakup okularów, to wybierzcie porządne, zarówno oprawki, jak i szkła. Ciekawą ofertę widziałam w sklepie: https://eyewear24.net/pol_m_Okulary-Kor ... -1014.html Co o niej sądzicie?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ..
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Okulary do jazdy nocnej

Post autor: monka »

Takie okulary są naprawdę fajnym gadżetem, tym bardziej, że w ten sposób faktycznie dba się o oczy. Mam wadę wzroku, dlatego wiem jak ważne jest dbanie o oczy. Aby móc jeździć w takich okularach, zdecydowałam się na noszenie soczewek kontaktowych. Niedrogo można je zamówić na stronie: https://www.twojesoczewki.com/42-soczew ... e-kolorowe , dlatego polecam tą stronę każdemu, kto tak jak ja ma takie problemy.
Awatar użytkownika
hohomew
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:09

Re: Okulary do jazdy nocnej

Post autor: hohomew »

Wydaje mi się, ze dobrym rozwiązaniem mogą być tutaj okulary progresywne. Właśnie takie znajdziesz w sklepie americanlens.pl. Polecam Ci do nich zajrzeć ponieważ mają na prawdę atrakcyjną cenowo ofertę, a do tego możesz też liczyć u nich na fachowe porady w kwestii wyboru okularów
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: Okulary do jazdy nocnej

Post autor: Bodzio12 »

Okulary czy soczewki okularowe korekcyjne do jazdy czy do pracy przed komputerem macie na stronie progresywne szkła bardzo ciekawe oferty także koniecznie zajrzyjcie na stronę. Okulary jakościowo są super i są wysokiej generacji. Warto w nie zainwestować takie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Okulary do jazdy nocnej

Post autor: cero »

No ja chodzę tylko w soczewkach, okulary już dawno odeszły w niepamięć. Wszystko kupuje online ze sklepu internetowego optyka soczewisko.pl https://soczewisko.pl/pl/c/SOCZEWKI-KONTAKTOWE/12. Oni mają w swojej ofercie i płyny pielęgnacyjne, ale też i same soczewki w bardzo korzystnych cenach. Zdecydowanie warto się u nich zaopatrzyć, polecam.
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Re: Okulary do jazdy nocnej

Post autor: Sammy »

U mnie natomiast jakość widzenia jest lepsza w soczewkach kontaktowych m.in. dlatego, że nie ograniczają mi pola widzenia. Lekarz nie widział przeciwwskazań przy badaniu wzroku przed kursem na prawo jazdy. Zalecił mi soczewki jednodniowe a takie wypatrzyłam w dobrej cenie tutaj https://optiland.pl/soczewki - nie są zbyt długo na oku, nie trzeba ich czyścić i pamiętać o zaleceniu producenta o nie przedłużaniu użytkowania.
ODPOWIEDZ