Nowoczesne technologie

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
Archi1
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:17

Nowoczesne technologie

Post autor: Archi1 »

Obecnie jest bardzo dużo nowoczesnych technologii dzięki którym można zyskać sporo oszczędności. Ja przy budowie domu zdecydowałam się na wiązary w technologii płytek kolczastych https://wpwinvest.pl/oferta/konstrukcje ... ba-dachowa , które nie tylko są dużo tańsze ale też solidniejsze i szybko się je montuje. Dzięki tej konstrukcji zaoszczędziliśmy nie tylko pieniądze ale też sporo czasu.
Awatar użytkownika
Nowalijka
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2020, 12:59

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: Nowalijka »

No nie wiem, pierwszy raz słyszę o firmie. Odnoście gotowych rozwiązań to z mojego rozpoznania wynika, że prym wiedzie firma https://mgdachy.pl/transport-montaz/. Od lat w branży. Znam osoby, które korzystały i faktycznie oszczędziły. Jeśli jednak, to o czym piszesz działa podobnie to też pewnie ma w sobie potencjał.
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: lidia »

Nowe technologie i wykorzystywanie produktów od dobrych producentów to recepta na sukces. U nas super sprawdzają się wagi samochodowe, które mamy od producenta Jerzy Bajkowski FHU Sensotech z Krakowa http://www.waga.net.pl/pl,oferta-handlowa. Wagi od nich sprawdzają nam się doskonale. Są niezawodne, kupiliśmy je w bardzo korzystnej cenie i ich kupno było doskonałą inwestycją, polecam.
Awatar użytkownika
norva
Posty: 84
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:06

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: norva »

My na przykład korzystamy z bardzo dobrej jakościowo wagi przemysłowej, która jest nowoczesna i działa po prostu świetnie. Kupiliśmy ją z firmy AXIS https://www.axis.pl/k-wagi-przemyszowe-69.html#text z Gdańska. Ich oferta jest kompleksowa, mają szeroką gamę produktów, dostępne są u nich wagi nie tylko przemysłowe, ale również laboratoryjne, czy apteczne. Zdecydowanie warto jest skorzystać z ich usług, mają atrakcyjne ceny, polecam.
Adam

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: Adam »

My też mamy dach z wiązarów, które są łączone za pomocą stalowych płytek. Uważam, że obecnie to najlepsza konstrukcja dachowa. Solidna, trwała i na lata. Nam wykonaniem projektu i montażem zajęła się firma Binder Projekt - www.binder-projekt.wloclawek.pl/, która od lat zajmuje się projektowaniem i budową dachów na domach jednorodzinnych, ale także na budynkach przemysłowych czy magazynach. Firma z doświadczeniem, solidnymi pracownikami (zarówno jeśli chodzi o projektantów, jak i monterów dachów).
ODPOWIEDZ