Nowe miejsca

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Nowe miejsca

Post autor: LadyD »

Bardzo lubię odkrywać nowe miejsca, ale wiadomo, że zdarza nam się wracać do tych lepszych restauracji. W Warszawie jednak jest spory wybór lokali więc możemy w sumie co jakiś czas próbować nowych rzeczy Też bardzo lubie wyjść wieczorem na miasto ze znajomymi, w tym przypadku mogę polecić w centrum Warszawy Roots Bar http://therootsbar.com/#section-kitchen Zakochacie sie w ich drinkach i koktajlach
Awatar użytkownika
rucinski
Posty: 47
Rejestracja: 13 sty 2020, 7:50

Re: Nowe miejsca

Post autor: rucinski »

Ja również, zwłaszcza że firma JUMAT coraz więcej miast wyposaża i wszystko naprawdę lepiej wygląda. Miasta są wygodniejsze, ładniejsze, ale i po prostu coś więcej w nich jest. I kiedy odkrywam nowe miejsca dobrze wykonane, cieszę się z tego i je chętnie fotografuję.
Awatar użytkownika
feliz
Posty: 59
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:34

Re: Nowe miejsca

Post autor: feliz »

Ja zawsze chętnie przyjmę polecenia restauracji :)
oliwiuś

Re: Nowe miejsca

Post autor: oliwiuś »

Ostatnio zrobiłam remont sypialni , teraz to jest nowe miejsce . W wolnych chwilach lubię czytać książki , teraz przerabiam powieść pt Miłość czyni dobrym. Wiara, Nadzieja, Miłość. Tom 2 y tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/jack-reacher . Oparta na faktach książka ukazuje nam świat intryg, układów, fortuny i pełen kłamstw. Czytając ją odniosłam wrażenie, że nowy rozdział, to nowe kłamstwo .
Nishaknąpp

Re: Nowe miejsca

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up.Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. 토토사이트메이저
ODPOWIEDZ