Książki

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
bubuś

Książki

Post autor: bubuś »

Znacie dobrą księgarnię online? Ostatnio udało mi się znaleźć świetną księgarnię internetową pod tym adresem: https://www.taniaksiazka.pl/oblicza-epo ... 72476.html . Moim zdaniem warto tam zaglądać, ponieważ mają również wszystkie podręczniki w bardzo dobrych cenach. Przyznam szczerze, że byłem w szoku jak zobaczyłem ichniejszą ofertę.
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Książki

Post autor: dekorator »

Tak naprawdę to ja odkąd pamiętam zawsze lubiłem książki i do tej pory oczywiście mi to pozostało. Tym bardziej jestem zdania, że fajną sprawą jest strona https://skupksiazekonline.pl/ gdzie tak naprawdę bez problemów możemy nasze książki sprzedać. Ja niedawno z tej opcji korzystałem i oczywiście polecam każdemu.
neliś

Re: Książki

Post autor: neliś »

A jakie najbardziej was interesują książki? Mnie osobiście takie bardziej historyczne, popularno-naukowe. Ostatnio znalazłam nawet popularne i dobre antykwariaty w polsce Tezeusz, które naprawdę wartościowe pozycje książkowe oferują. Co fajne, bardzo szybko realizują zamówienia i dobrze opakowują książkę.
anna76

Re: Książki

Post autor: anna76 »

Widziałam ostatnio ciekawą książkę autora Marek Szymaniak i czekam kiedy będzie można kupić Marek Szymaniak audiobooki. Kliknęłam nawet w "powiadomienie o premierze" w sklepie internetowym i będę wiedziała pierwsza jak tylko książka się pojawi, od razu będę mogła ją kupić!
anakonda

Re: Książki

Post autor: anakonda »

Ja z okazji roku Lema postawilam obecnie na jego tworczosc :) obecnie czytam Solarisa :) a kilka tygodni temu nawet wybralam sie z mezem na koncert https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-l ... cu-wiednia do Wiednia organizowany przez IAM. Bylo warto! Klangforum Wien naprawde cudownie to rozegralo, a mlode talenty przekazywaly ogromne emocje ze sceny
Dżesika

Re: Książki

Post autor: Dżesika »

Faktycznie, dzisiaj można zacząć tworzyć w prosty sposób. Musicie jednak mieć na uwadze to, że jeśli chcecie dotrzeć do szerszego grona, to tutaj już trzeba postawić na jakość. Właśnie dlatego chociażby usługi korektorskie powinny być czymś, o czym nie zapomnicie. To ważna rzecz, miejcie to już teraz na uwadze.
ODPOWIEDZ