Kredyt hipoteczny przy pracy za granicą

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
margiel
Posty: 89
Rejestracja: 17 gru 2018, 8:43

Kredyt hipoteczny przy pracy za granicą

Post autor: margiel »

witam, czy jest ktoś kto mieszka i zarabia za granicą i dostał kredyt hipoteczny ? Jeżeli tak to jak i gdzie ?

Obecnie pracuję za grnaicą i chciałbym wziąc kredyt na budowę domu ale nie wiem czy warto jest sie starać czy raczej nie ma opcji uzyskania takiego finansowania.
Awiński

Re: Kredyt hipoteczny przy pracy za granicą

Post autor: Awiński »

Nie lepiej wziąć kredyt w kraju w którym sie pracuje? Jest duza szansa, ze szybciej sie go spłaci bo tam banki tak nie zdzierają. Jeszcze zależy pewnie jaki kraj, ale Szkocja na pewno miała, Niemcy mają bardzo niskie oprocentowanie.

Polecam zajrzeć sobie na stronę
pozyczkanakonto.pl

jest tutaj dobrze opisane, co warto jest o takim kredycie wiedzieć.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: Kredyt hipoteczny przy pracy za granicą

Post autor: Bodzio12 »

Zanim zdecydujecie się na jakiś konkretny kredyt to warto sprawdzić na stronę https://www.kalkulator.pl/zdolnosc-kredytowa/ tutaj jest porównywarka która wskaże wam najlepsze oferty kredytów hipotecznych na rynku. Dzięki temu wiecie że wybieracie dobrze. Polecam wypróbować taką opcję bo jest to pomocne.
daruśka

Re: Kredyt hipoteczny przy pracy za granicą

Post autor: daruśka »

No właściwie to wiem, że niektóre banki robią kłopot z czymś takim. Dlatego lepiej samodzielnie uzbierać pewną kwotę, niż się potem martwić. Wydaje mi się, że taka https://kredytylublin.com/poduszka-fina ... finansowa/ poduszka finansowa to coś ważnego. I że warto jest mieć na to odpowiedni namiar.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Kredyt hipoteczny przy pracy za granicą

Post autor: Walkowa »

A skoro już mowa o kredytach hipotecznych, to jak Waszym zdaniem wypada hipoteka getin bank? Czy opłaca się według Was brać kredy hipoteczny właśnie w tym banku? Jak sądzicie? Czy ktoś z Was miał z tym bankiem do czynienia? I jak wrażenia? Jesteście zadowoleni ze współpracy?

list formalny po angielsku przykład
Nishaknąpp

Re: Kredyt hipoteczny przy pracy za granicą

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.You effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my guide. Thanks. 사설사이트
ODPOWIEDZ