Kot i kuweta

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Małgośka992

Kot i kuweta

Post autor: Małgośka992 »

Mój kot nie chce korzystać z kuwety. Zastanawiam się, jak go tego nauczyć. Czytam, że to nie jest kwestia jego złośliwości: https://www.feliway.com/pl/Blog/Czy-zlo ... a-na-dywan więc szukam porad, jak przekonać kotka do skorzystania właśnie w odpowiednim miejscu.
Awatar użytkownika
Malva
Posty: 140
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:12

Re: Kot i kuweta

Post autor: Malva »

Jeśli macie w domu kota to warto zastanowić się też nad drapakiem dla niego. Koty to miłe zwierzęta ale niestety lubią drapać np. meble, więc jeśli chcecie ograniczyć zniszczenia w domu to dobrze zrobić drapak dla kota diy. W sieci znajdziecie mnóstwo instrukcji jak wykonać drapak krok po kroku.
Kwaś

Re: Kot i kuweta

Post autor: Kwaś »

Trzeba mieć dużo cierpliwości, żeby go nauczyć. Pamiętajcie także o sterylizacji w idealnym momencie. Jeżeli nie wiecie kiedy to, polecam przeczytać ten artykuł: https://blog.zoona.pl/kiedy-wysterylizowac-kotke
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Kot i kuweta

Post autor: monka »

Musicie znaleźć odpowiednie produkty dla swoich kociaków i wcale nie ma problemu z tym. Sklepów jest wiele

___
firany
Krzysztofęk8233

Re: Kot i kuweta

Post autor: Krzysztofęk8233 »

Narzeczona od bardzo dawana namawiała mnie na to, żeby wziąć sobie jakiegoś kota. Początkowo nie byłem do tego pozytywnie nastawiony, bo po prostu nie przepadałem za tymi zwierzakami. Potem zacząłem więcej na ten temat czytać, głównie na https://abc-kot.pl/kot-maine-coon/. Teraz razem z kotem jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi :)
MiłośniczkaKotów

Re: Kot i kuweta

Post autor: MiłośniczkaKotów »

Wiem, że nauczenie kota sikania do kuwety nie jest zadaniem łatwym. Ja ze swoim Felixem miałam niesamowitą przeprawę w tym względzie. Na początku myślałam, że załatwia mi się na dywan bo jest złośliwy. Ten tekst jednak rozwiał moje wątpliwości - https://www.feliway.com/pl/Blog/Czy-zlo ... a-na-dywan - trzeba było po prostu poświęcić na naukę odpowiednią ilość czasu.
Awatar użytkownika
mali9021
Posty: 142
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:55

Re: Kot i kuweta

Post autor: mali9021 »

A ja mam trochę inne pytanie - stosujecie jakieś suplementy dla kota? Wydaje mi się, że warto jest suplementować naszym pupilom witaminy, tak jak każdy z nas powinien je suplementować sobie. W ten sposób o nich dbamy... Po jakie suplementy sięgacie najchętniej?
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Kot i kuweta

Post autor: Kaja »

Kotu trzeba dać czas, zwłaszcza jak jest młody. Znajomy adoptowali małe kociątko i początkowo mieli problem z kuwetą, z której nie chciała kotka korzystać. Cierpliwość i delikatne zachęcanie wystarczyły i już nie ma tego problemu - nauczyła się sama, to mądre zwierzaki.
Kaśka32

Re: Kot i kuweta

Post autor: Kaśka32 »

Zanim potrzebna będzie kotu kuweta potrzebujemy dobrej karmy dla naszego ukochanego futrzaka. :lol: Uważam,że najlepiej karmić zwierzęta karmami dedykowanymi dla określonych zwierząt.Tylko zdrowe karmy dla kota zawierają określone składniki mineralne i odżywcze. Tak więc jeśli zdecydujesz się na kota czy w ogóle inne zwierz, musisz wziąć za nie odpowiedzialność i dobrze je odżywiać.Nie zapomnijcie o okresowych wizytach u weterynarza.
Nishaknąpp

Re: Kot i kuweta

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.effectively manage your team and conduct specific task to have these incredible features and content. I would love to make this my guide. Thanks. 메이저사설토토

beretta airsoft
weronaa

Re: Kot i kuweta

Post autor: weronaa »

Dbanie o kuwetę kota jest niezbędne oczywiśćie, ale nie zapominajmy także o zdrowiu. Suplementy jak olej CBD Hempets https://hempets.pl/ to świetny sposób na poprawę zdrowia i samopoczucia kota. Badania potwierdziły naturalne korzyści tego suplementu.
ODPOWIEDZ