jakie certyfikaty bhp?

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
Halszka-64
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2021, 5:26

jakie certyfikaty bhp?

Post autor: Halszka-64 »

Jakie certyfikaty bhp macie w firmie? Ma ktoś może ISO 45001:2018 ? Jak wyglądało jego zdobycie? Jak bardzo trudno było go uzyskać? Jak długo to wszystko trwało i czy było warto?
oliśka

Re: jakie certyfikaty bhp?

Post autor: oliśka »

Jeśli chcecie uzyskać certyfikat, to na pewno warto zadbać o bezpieczeństwo pracowników. Właśnie dlatego należy na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://www.bhp-gabi.pl/k82,ochrona-glo ... ronne.html . Macie tam bowiem ciekawy asortyment. Między innymi znajdziecie tam różnego rodzaju kaski bhp. Uważam, że warto przede wszystkim dostosować firmę do obowiązujących przepisów.
karuś

Re: jakie certyfikaty bhp?

Post autor: karuś »

skąd czerpiecie informacje nt BHP?? Od czasu do czasu biorę udział w szkoleniach ale mam też wykupiony abonament w portalbhp.pl często aktualizują tam informacje, ja mogę szybko znaleźc to co mi potrzebne do pracy ________________________________________________________
Nishaknąpp

Re: jakie certyfikaty bhp?

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up. 토토사이트추천
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 281
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: jakie certyfikaty bhp?

Post autor: lawenda »

Specjalistami z zakresu świadczenia usług BHP dla zakładów pracy, klientów indywidualnych i jednostek samorządowych jest firma https://www.ekofit.pl/ Kadra ich doświadczonych specjalistów przeprowadzi wstępne i okresowe szkolenia BHP, przeprowadzą ocenę ryzyka dla stanowisk pracy. Warto więc zapoznać się z ich ofertą.
Maciek34

Re: jakie certyfikaty bhp?

Post autor: Maciek34 »

Witam forumowicze. Poszukuję zaślepek plastikowych do profili https://kamar-kola.pl/zatyczki-kwadratowe/ . Czy ktoś z was wie, gdzie można znaleźć takie zaślepki?
ODPOWIEDZ