Drewniane meble - pomysły

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Eco-Deco-Art

Drewniane meble - pomysły

Post autor: Eco-Deco-Art »

Mogę pochwalić się kilkoma ciekawymi projektami mebli jakie wykonałem w ostatnich latach. Wszystko zaczęło się od mody na stoliki i inne meble z palet a teraz już bardziej w profesjonalnym stylu. Dziś przedstawię moje pierwsze meble z palet. W następnym wpisie inne meble już nie z palet.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej szczegółów znajdziesz jeśli cię to zainteresowało na meble z drewna na zamówienie
łódzka

Re: Drewniane meble - pomysły

Post autor: łódzka »

A czy kiedykolwiek braliście pod uwagę meble sosnowe? Tak się składa, że wylądowały one również i w moim wnętrzu, nadając sporego stylu i elegancji do wnętrza. Moim wymaganiom sprostało to całkowicie, dlatego i Tobie polecałbym skupić się na tym aspekcie. W ofercie https://www.meblesosnowe.eu/Wyprzedaze można zakupić wspomniane meble po atrakcyjnej i nietuzinkowej cenie, przez co polecałbym skupić się na ich ofercie. Nasze wnętrza zyskały na tym jak nigdy i prezentują się jak nie z tej ziemi! Styl w kombinacji z elegancją i jakością.
ODPOWIEDZ