Dom w drewnie

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
paula70
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2021, 20:39

Dom w drewnie

Post autor: paula70 »

Cześć wam. Od zawsze byłam wielbicielką klasyki i prostoty, dlatego tak bardzo podobają mi się drewniane elementy i wyposażenie w domu. Oprócz mebli zamówiłam też schody drewniane i to prosto z zakładu stolarskiego. Trzeba przyznać, że salony meblowe i ich oferty są przereklamowane. Też tak myślicie, czy macie odmienne zdanie?
AnthónWal

Re: Dom w drewnie

Post autor: AnthónWal »

- Domy na konstrukcji drewnianej mają stosunkowo krótszą żywotność niż domy na innych konstrukcjach. Można go jednak przedłużyć o dobrą konserwację i eksploatację - wentylację, ogrzewanie, czyszczenie, właściwe korzystanie z kanalizacji - tak, abyśmy nie porównywali różnych typów konstrukcji przez całe życie. W tym przypadku użytkownik robi różnicę.
LóryLo0o

Re: Dom w drewnie

Post autor: LóryLo0o »

Warto też zadbać o odpowiednie wyposażenie wnętrz - drewniana posadzka w drewnianym domu wygląda bardzo fajnie, ale w niektórych pomieszczeniach to proszenie się o katastrofę (łazienka czy kuchnia). Lepiej zastosowa panele winylowe lvt do łazienki i kuchni - fajne, wytrzymałe i wodoodporne, to można mieć pewność, że Wasz dom z drewna postoi "trochę" (gdzie trochę to dodatkowe lata w dziesiątkach) dłużej. Ale poza tym - pamiętajcie o odpowiedniej impregnacji i dbaniu o tym, aby wilgoć się nigdzie nie zbierała to i dzieci Waszych dzieci zobaczą Wasz dom :)
Nishaknąpp

Re: Dom w drewnie

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. I acknowledge accomplishments and recognize your work here. Keep it up. 메이저놀이터
ODPOWIEDZ