Dachowe pokrycia

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Dachowe pokrycia

Post autor: LadyD »

Ja narazie jeszcze nie myślę o wykończeniu bo jestem nawet nie w połowie budowy. Na razie szukam firmy, która wykonuje konstrukcje dachowe. Czytałam sporo o technologii płytek kolczastych. Takie konstrukcje oferuje firma WPW Invest
http://wpwinvest.pl/o-firmie/klienci . To bardzo dobre rozwiązanie dla budynków mieszkalnych. Dzięki zastosowaniu tej technologii można zyskac duże poddasze.
órm6

Re: Dachowe pokrycia

Post autor: órm6 »

Też trochę się rozglądałem za odpowiednim pokryciem dachowym i innymi materiałami do wykończenia dachu. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy http://www.serwisdach.com.pl/ i mogę polecić ich również wam. Oni oferują solidne produkty w całkiem niezłych cenach.
gitarą

Re: Dachowe pokrycia

Post autor: gitarą »

Nie zapominaj o stosownych pokryciach elewacyjnych. Te, w które wyposażyli mnie http://www.sylmag.com.pl/ okazały się reprezentować bardzo wysoką jakość i to po super cenie. Świetna sprawa, zdecydowanie. Także i w tym wypadku trzeba postawić na jakość.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Dachowe pokrycia

Post autor: Walkowa »

A skoro już jesteśmy przy budowie dachu, to co jest Waszym zdaniem lepsze - strop drewniany czy betonowy? Ja ostatnio czytałam o stropie drewnianym na stronie internetowej https://mgdachy.pl/strop-drewniany/. W porównaniu do stropu betonowego na pewno ładniej on wygląda i jest lżejszy, a budowa takiego stropu trwa krócej. A Wy co o tym sądzicie? Jaki strop jest według Was lepszy?
Nishaknąpp

Re: Dachowe pokrycia

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. 검증사이트
ODPOWIEDZ