Budowa dachu

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Budowa dachu

Post autor: LadyD »

Zależy co trzeba zrobić. Ja musiałem wymieniac konstrukcję dachu więc tylko współpraca z firmą wchodziła w grę. Zdecydowałem się na wymianę starej więżby na nową więc takie prace tylko firma mogła wykonać. Wiązary wraz z montażem zamówiłem od WPW Invest https://wpwinvest.pl/realizacje/wiezba- ... ejsc-wagry . To firma produkująca wiązary w technologii płytek kolczastych. Tego typu konstrukcja jest solidna i trwała na lata.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Budowa dachu

Post autor: Walkowa »

A czy do budowy konstrukcji takiego dachu warto Waszym zdaniem wykorzystać wiązary dachowe? Ja ostatnio czytałam trochę o nich na stronie internetowej https://mgdachy.pl/wiazary-dachowe/ i wydaje mi się, że mogłoby to być całkiem niezłe rozwiązanie... a Wy jak sądzicie? Czy ktoś z Was z takiego rozwiązania skorzystał? Jaka firma była wykonawcą?
Awatar użytkownika
zwariowanababcia
Posty: 61
Rejestracja: 19 lip 2020, 13:06

Re: Budowa dachu

Post autor: zwariowanababcia »

A propo, to gdy wykonujemy remont domu albo remont mieszkania to warto pamiętać, że wszelkie wykończenia wnętrz powinny być wykonywane kompleksowo. Najlepiej, o ile istnieje taka możliwość to decydować się na to, aby np. układanie płytek czy montaż podłogi robiła ta sama ekipa która będzie wykonywać malowanie mieszkania, tynki czy gładzie. Jest to dobry pomysł który znacznie usprawni przebieg całego remontu.
Sójka

Re: Budowa dachu

Post autor: Sójka »

Budowę dachu warto powierzyć sprawdzonej firmie. Binder Projekt z Włocławka od lat działa na rynku. Projektuje i montuje na budowie dachy z wiązarów łączone za pomocą płytki kolczastej. Konstrukcje te są precyzyjnie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiały. Dzięki temu są solidne i trwałe.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Budowa dachu

Post autor: kasiakowa06 »

Sójka pisze: ↑20 sie 2021, 7:40 Budowę dachu warto powierzyć sprawdzonej firmie. Binder Projekt z Włocławka od lat działa na rynku. Projektuje i montuje na budowie dachy z wiązarów łączone za pomocą płytki kolczastej. Konstrukcje te są precyzyjnie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiały. Dzięki temu są solidne i trwałe.
Budowa dachów to nie taka prosta sprawa. Mogę polecić Ci firmę, która zajmuje się tym od lat, zobacz jak dobrze to robią przez solidność wykonania, szybkość w realizacji zlecenia i użycie najlepszych materiałów: http://www.wiazary-kratowe.pl/galeria/

Obrazek
Nishaknąpp

Re: Budowa dachu

Post autor: Nishaknąpp »

Who would have thought something, so simple, could go so viral to us. You have a unique content in your website. I am so happy that I came here. Keep it up.The quality and quantity of work produced in here is absolute informative. Thanks for sharing. 검증토토
ODPOWIEDZ