Brama sterowana z telefonu

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Uśka

Brama sterowana z telefonu

Post autor: Uśka »

Macie może takie rozwiązanie u siebie? Wiem, że jest to totalna nowość na naszym rynku, ale przeglądam właśnie stronę Beninca i widzę, że mają w ofercie taki moduł wifi. Ciekawa jestem jak się sprawdza?
anśaa

Re: Brama sterowana z telefonu

Post autor: anśaa »

Trochę zmienię pytanie. Czy ktoś może polecić mi jakąś bramę sieciową światłowodową? Znalazłem coś takiego: uap-ac-lr - https://netselekt.pl/pl/p/Ubiquiti-UniF ... C-LR/58058 ale nie wiem, czy to będzie dobre rozwiązanie na magazyn. Ktoś może polecić?
Lidor

Re: Brama sterowana z telefonu

Post autor: Lidor »

Gdy marzysz o eleganckim i trwałym ogrodzeniu lub bramie, koniecznie sprawdź propozycje firmy https://polbram.eu/. Ich produkty to połączenie solidności z unikalnym designem.
baltabug

Re: Brama sterowana z telefonu

Post autor: baltabug »

Bez względu na to jaka macie bramę ważną rolę odgrywa jej odpowiednie czyszczenie i konserwacja. Nie ma znaczenia czy jest to brama automatyczna, podnoszona, odsuwana. Odpowiedni smar oraz sprzęt do jego nanoszenia znajdziecie w ofercie sklepu https://dbamyobramy.plraczka-szczotki-d ... h-p-7.html .
Cymbula

Re: Brama sterowana z telefonu

Post autor: Cymbula »

Bardzo ważną kwestią jest regularna konserwacja i czyszczenie bramy. Takiego sprawdzenia "na oko" należy dokonywać przynajmniej raz w miesiącu. Raz w roku, zwłaszcza po zimie należy wyczyścić z brudu nasmarować elementy wymagające takich rozwiązań. Możecie skorzystać z pomocy https://dbamyobramy.pl/raczka-szczotki- ... h-p-7.html
ODPOWIEDZ