architekci.slupsk.pl - opinie

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
Zofia85
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 21:33

architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Zofia85 »

Witajcie. Właśnie szczęśliwie finalizuje zakup mieszkania i potrzebuję sprawdzonego projektanta wnętrz. W Internecie znalazłam stronę architekci.slupsk.pl i jestem bardzo ciekawa Waszych opinii na ich temat. Czy realizowali projekt dla kogoś z Was? Z góry serdecznie dziękuję za Wasze opinie.
Awatar użytkownika
Erwin
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020, 7:56

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Erwin »

W kwestii projektowania i aranżacji przestrzeni nie mają sobie równych. Po ich działaniach moje mieszkanie zyskało unikatowy charakter, spójny z moim wyobrażeniem. Są na prawdę godni polecenia.
Awatar użytkownika
Adriana_77
Posty: 1
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:45

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Adriana_77 »

W moim przypadku, miałam z nimi możliwość współpracy przy rewitalizacji zabytków w naszej gminie. To profesjonaliści, którzy znają się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
ofelia-83
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 14:26

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: ofelia-83 »

Odziedziczyłam mały parterowy domek po babci. Moim marzeniem było w nim zamieszkać z całą rodziną, dlatego zdecydowaliśmy się na skorzystanie z ich oferty przy projekcie nadbudowy. To był świetny pomysł, który zakończył się sukcesem. To między innymi ich zasługa.
Awatar użytkownika
albin60
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 8:21

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: albin60 »

Architekci.slupsk.pl to strona na której można zobaczyć ich realizację. Zrobiły na mnie na prawdę duże wrażenie, szczególnie projekt budynku mieszkalnego na wsi. Dlatego chętnie im zaufam, przy tworzeniu projektu wnętrza mieszkania.
Awatar użytkownika
Agaton85
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 5:38

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Agaton85 »

W ramach usług, które oferują jest również architektura krajobrazu. Postawiłam na nich przy tworzeniu projektu ogrodu i jestem w pełni usatysfakcjonowana z przebiegu naszej współpracy, jak i końcowego efektu.
Awatar użytkownika
Modest1960
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 14:16

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Modest1960 »

Na ich stronie znalazłem takie zdanie "Wnętrze jest przejawem osobowości jego użytkownika". W pełni się z tym zgadzam, a projektanci z tego biura projektowego robią wszystko, aby wnętrze było odzwierciedleniem jego właścicieli. Polecam!
Awatar użytkownika
wacław-84
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 6:28

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: wacław-84 »

Swoją pracą nad projektem mojego domu udowodnili, że indywidualne projekty nie są tylko dla wybranych, ale również dla każdej osoby, która tego zapragnie.
Awatar użytkownika
Medard87
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 0:27

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Medard87 »

Pracownia Architektoniczno-Urbanistyczna mr aeroPLAN towarzyszyła mi na każdym etapie projektowania mojego wymarzonego domu - od inwentaryzacji, koncepcje i wizualizacji, zestawienie materiałów, aż po stworzenie projektu wykonawczego. Prowadzili również nadzór na budowanie co okazało się bardzo pomocne przy korzystaniu z kilku ekip remontowych.
Awatar użytkownika
Barbara64
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 12:46

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Barbara64 »

Jeśli szukacie ciekawych rozwiązań to mr aeroPLAN to najlepszy wybór : ) Wyróżnia ich kreatywność, a przede wszystkim indywidualne podejściem do każdej realizacji. Po ich pracy można pokochać swoje dawne wnętrze mieszkania całkowicie na nowo.
Awatar użytkownika
derwit83
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 8:47

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: derwit83 »

To co odegrało u mnie główną rolę podczas wyboru projektanta mieszkania, to zwrócenie uwagi na doświadczenie, wiedzę i wykorzystywanie w swoich projektach inspiracji z natury. Całkowicie im zaufałam i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
maria
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2020, 16:56

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: maria »

Kiedy przeczytałam na ich stronie, że w trakcie tworzenia planów architektonicznych starają się wykorzystywać różne technologie budowlane oraz innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, to wiedziałam, że czegoś takiego właśnie szukam dla siebie.
Awatar użytkownika
Tamara66
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2020, 6:08

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Tamara66 »

Współpracę z mr aeroPLAN wspominam bardzo dobrze. Mieliśmy okazję pracować razem przy gminnym programie opieki nad zabytkami. To była bardzo owocna współpraca, po której uzyskali moją rekomendacje do stworzenia projektu domu dla mojego przyjaciela.
Awatar użytkownika
Skałosz-61
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2020, 1:20

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Skałosz-61 »

Polecam mr aeroPLAN, jako solidną firmę, która dotrzymuje wszelkich terminów, ma indywidualne podejście do każdego klienta i jest niezawodna.
Awatar użytkownika
Ingeborga_93
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 16:10

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Ingeborga_93 »

Kupiłam kamienicę, która była objęta programem konserwacji zabytków. Wielokrotnie chciałam cofnąć swoją decyzję, aż trafiłam na mr aeroPLAN, który ma doświadczenie w konserwatorskich programach remontowych. To bardzo złożony projekt, który wymaga od wszystkich wiele cierpliwości, ale już teraz, dzięki nim mogę liczyć na pomyślne zakończenie.
Mięta

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Mięta »

Nie miałam żadnego problemu z zaprojektowaniem i urządzeniem wnętrza naszego domu, sprawiało mi to ogromną frajdę i myślę, że wyszło nie tylko ładnie, ale i funkcjonalnie. Za to architektura krajobrazu jest dla mnie czarną magią, a że mieliśmy do dyspozycji naprawdę dużą działkę, skorzystaliśmy z pomocy pracowni mr aeroPLAN w zakresie zaprojektowania terenu wokół domu. Jestem zadowolona.
Maśki

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Maśki »

Firma naprawdę godna polecenia. Cechuje ich pełen profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zlecenie, od a do z. Jestem ogromnie zadowolona z efektu, tym bardziej, że w finalnym projekcie znalazły się wszystkie moje wskazówki. Polecam pracownię mr aeroPLAN każdemu
Leśka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Leśka »

Wiosną przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu ale chciałam też, żeby nasz ogród przydomowy wyglądał ładnie i okazale, a że sama nie mam do tego przysłowiowej ręki zdecydowałam się na pomoc Pracowni Architektoniczno-Urbanistycznej mr aeroPLAN. Jestem bardzo zadowolona.
deśki

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: deśki »

Jestem bardzo wdzięczna, że polecono mi właśnie firmę mr aeroPLAN. Fachowi, rzetelni, realizacja bardzo szybka i na naprawdę wysokim poziomie. Jeśli szukacie, to architekt wnętrz jest naprawdę godny polecenia.
Taśka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Taśka »

Kiedy projektowaliśmy dom, nie wiedzieliśmy jak mają wyglądać wnętrza. Architekt wnętrz z firmy mr aeroPLAN doradził, zaprojektował słuchając wszystkich naszych potrzeb i pomysłów. Wyszło cudownie. Polecam.
słońce

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: słońce »

Widać, że osoby pracujące w mr aeroPLAN to nie tylko profesjonaliści w każdym calu, ale po prostu pasjonaci swojej pracy. Dzięki temu ich projekty są naprawdę oryginalne i trafione.
Moriś

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Moriś »

Też się podpisuję, rękami i nogami. Miałam okazję współpracować z Pracownią Architektoniczno-Urbanistyczną mr aeroPLAN już dwukrotnie i za każdym razem pełne zadowolenie z mojej strony, a z ich strony, stuprocentowe zrozumienie potrzeb klienta. Polecam.
Żośka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Żośka »

Jeśli ktoś poszukuje profesjonalistów jeśli chodzi o temat architektura wnętrz to firma mr aeroPLAN jest tym czego szukacie. Kreatywność, rzetelność, słowność i punktualność - oto co cechuje tę pracownię.
zośka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: zośka »

Jeśli ktoś poszukuje profesjonalistów jeśli chodzi o temat architektura wnętrz to firma mr aeroPLAN jest tym czego szukacie. Kreatywność, rzetelność, słowność i punktualność - oto co cechuje tę pracownię.
Śerita

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Śerita »

W firmie mr aeroPLAN na pewno pracują najlepsi architekci w Słupsku ba, pewnie nie tylko w Słupsku. Jestem zadowolona z rozwiązań jakie mi zaproponowano, efekt jest naprawdę powalający.
Brać

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Brać »

Szukałam architekta, który zaprojektuje mój dom. Dobry architekt który został mi polecony to firma mr aeroPLAN. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. To było dokładnie to czego szukałam.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: monka »

Z tego, co czytałam, to opinie są naprawdę bardzo dobrze, więc wszystko sobie sprawdźcie

___
Pozycjonowanie Złota
Ćwikła

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Ćwikła »

Świetni architekci, zwłaszcza jeśli chodzi o temat architektura wnętrz. Kreatywność, pomysłowość, fachowość, wykonanie - wszystko na wysokim poziomie.
bośnia

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: bośnia »

Architekci z pracowni mr aeroPLAN to zdecydowanie najlepsi specjaliści, z jakimi miałam do czynienia, a było ich naprawdę sporo. Posiadają wielką wiedzę, doświadczenia i co dla mnie ważne, naprawdę nietuzinkowe pomysły i rozwiązania, jestem pod wrażeniem i polecam.
Ureś

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Ureś »

Marzył mi się dom energooszczędny, a ofercie mr aeroPLAN znalazłam możliwość zaprojektowania takiego domu. Projektowanie domów energooszczędnych wychodzi im doskonale. Jestem zadowolona i szczęśliwa.
truteń

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: truteń »

Pracownicy pracowni architektonicznej mr aeroPLAN zajęli się odnowieniem mojego salonu. Zupełnie nie miałam pomysłu, a naprawdę potrzebowałam zmian. Zaproponowali rozwiązania bardzo funkcjonalne, praktyczne i w 100% odpowiadające mojemu gustowi.
Tauryś

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Tauryś »

Szukałam kogoś kto zajmuje się architekturą krajobrazu. A szczególnie interesowało mnie projektowanie ogrodów. Znalazłam to czego szukałam w firmie: mr aeroPLAN - prawdziwi fachowcy. Doskonale znający się na swojej robocie. Polecam.
barniśka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: barniśka »

Bardzo fajnie, że można u nich kupić również gotowe projekty domów. Ja zdecydowałam się właśnie na takie rozwiązanie. Szybko, w dobrej cenie. Moim zdaniem dobry pomysł. Ze swojej strony polecam.
niśka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: niśka »

Bardzo fajnie, że można u nich kupić również gotowe projekty domów. Ja zdecydowałam się właśnie na takie rozwiązanie. Szybko, w dobrej cenie. Moim zdaniem dobry pomysł. Ze swojej strony polecam.
juń

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: juń »

Fajnie że są firmy które doskonale wiedzą czym jest architektura wnętrz. Firma mr aeroPLAN to prawdziwi fachowcy, bardzo rzetelni, słowni, terminowi i godni zaufania. Dzięki nim, moje mieszkanie jest naprawdę funkcjonalne.
danuśka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: danuśka »

Wystarczy zajrzeć w realizacje pracowni architektonicznej MR AEROPLAN żeby zobaczyć, że są profesjonalistami w swojej dziedzinie. Ja skorzystałam z ich fachowych usług w zakresie zaprojektowania mojego dużego ogrodu. Polecam, jak najbardziej.
huś

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: huś »

Projektowanie domów świetnie im wychodzi. Bardzo fajne projekty, z wyczuciem i smakiem. I bardzo funkcjonalne plany domów. Jestem zadowolona. Polecam.
zuźna

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: zuźna »

Ja skorzystałam z usługi: projektowanie domów energooszczędnych. Zależało mi na tym, żeby dom nie pochłaniał większości mojej wypłaty, żeby był ekonomiczny i ekologiczny. Dobrze trafiłam. Architekci z mr aeroPLAN to prawdziwi fachowcy. Polecam.
Gryź

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Gryź »

Warto nadmienić że ta firma, pomaga również w takich sprawach jak uzyskanie pozwolenia na budowę. Są naprawdę kompetentni, fachowi, kreatywni. Jestem bardzo zadowolona zarówno z projektu jak i całej współpracy. Super!
Ostużka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Ostużka »

Uważam, że Pracownia Architektoniczno-Urbanistyczna mr aeroPLAN jest miejscem, które naprawdę warto polecić każdemu, kto szuka tego typu usług. Znajomość tematu i fachowe porad oraz rozwiązania, świetna ekipa!
nawłoś

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: nawłoś »

Mnie architektura wnętrz trochę przerasta. Nigdy nie wiedziałam co do czego pasuje. Dla mnie ładne jest połączenie czarnego z czerwonym :) mr aeroPLAN to fachowcy. Świetnie znają się na swojej robocie i potrafią wyczarować naprawdę cudowne wnętrza.
Pałeczka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Pałeczka »

Powierzyłam im projekt kuchni. Moja była nieustawna, a mimo to poradzili sobie z tym problemem naprawdę genialnie. Jestem zadowolona z rozwiązania. Kuchnia jest wygodna w użytkowaniu, funkcjonalna.
Łąka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Łąka »

Robiłam u nich projekt domu jednorodzinnego - świetnie im poszło. Kiedy skończę budowę zamówię projekt wnętrz. Bo wiem, że warto im zaufać. Są super. Bardzo polecam.
Aniśka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Aniśka »

Naprawdę polecam, u mnie zajęli się właśnie projektem wnętrza, ale byłam na tyle zadowolona, że zdecydowałam się też na projekt ogrodu. Jestem zachwycona, efekt jest cudowny! Mój ogród jest oazą spokoju :)
luśka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: luśka »

Jak interesują was gotowe projekty domów, to zdecydowanie warto byłoby sprawdzić oferty MG Projekt. U nich zawsze można znaleźć coś bardzo fajnego i na czasie. Zobaczcie, jaki ja ostatnio odkryłam fajny projekt Narcyz 4 https://www.mgprojekt.com.pl/narcyz-4 . Robi wrażenie, nieprawdaż.
Miło

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Miło »

Przekonują mnie projekty wnętrz wykonane przez mr aeroPLAN. Dobrzy fachowcy, pasjonaci, godni zaufania. Warto zapoznać się z ofertą tej firmy. Nie zawiedziecie się. Projekty są kreatywne i stylowe. Polecam.
Czeńka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Czeńka »

Polecam. W mr aeroPLAN świadczą kompleksowe usługi architektoniczne. Biorą pod uwagę wszelkie prośby i sugestie ze strony inwestora i tworzą koncepcję tak, żeby było jak najwygodniej i najbardziej funkcjonalnie. Bardzo polecam.
Pinś

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Pinś »

Uważam, że to biuro projektowe naprawdę jest godne polecenia. Korzystałam z ich pomocy kilka razy, zawsze pełne zadowolenie z rezultatu.
Flądra

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Flądra »

Profesjonalnie przygotowane projekty wnętrz, z dbałością o każdy detal. Jestem zadowolona z tej współpracy. Wiedza i doświadczenie pracowników tego biura projektowego bardzo pomogło w urządzaniu naszego mieszkania.
Bajać

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Bajać »

Super projekty domów, architektura to prawdziwa pasja tej firmy. Widać to w każdym projekcie, czy to zwykły dom czy dom energooszczędny, czy wnętrze mieszkania. Jestem pod wrażeniem i jestem zadowolonym klientem.
wiośka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: wiośka »

Świetni specjaliści. Najpierw zajęli się zaprojektowaniem mojego domu i byłam na tyle zadowolona, że zdecydowałam się również na projekt ogrodu. mamy już gotowy, czekamy teraz na wiosnę, żeby wdrożyć plan w życie!
Dośka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Dośka »

Funkcjonalne rozwiązania dla mojego mieszkania, łatwo nie było, ale firma mr aeroPLAN poradziła sobie doskonale. Architektura wnętrz to coś na czym naprawdę się znają. Naprawdę moje mieszkanie zmieniło się nie do poznania. Jest teraz przytulne, funkcjonalne i praktyczne. Dziękuję.
Ważka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Ważka »

Mi zależało na tym, żeby ktoś zaprojektował mój ogród. Architektura krajobrazu nie jest moją mocną stroną. Dlatego zwróciłam się do firmy mr aeroPLAN. Jest super. Projekt wyszedł genialnie, a ja mogę cieszyć oko tym jak wygląda moje otoczenie. Zdecydowanie polecam.
Ćwir

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Ćwir »

Najważniejsza w architekturze miejskiej jest jakość - warto zwracać na to szczególną uwagę, przede wszystkim dlatego że takie rzeczy wystawione są na warunki atmosferyczne. Sprawdź ofertę https://konarch.pl/kategoria/kosze-na-s ... -betonowe/ - poza jakością wyróżnia ich nowoczesny design
Łomień

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Łomień »

Warto im zaufać. Czekał mnie remont ale architektura wnętrz nie jest moją mocną stroną. Za to kiedy dostałam projekty od mr aeroPLAN mogę powiedzieć jedno - na pewno jest to ich bardzo mocna strona.
Źdźbło

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Źdźbło »

Godna polecenia pracownia architektoniczna. Wykonali mi projekty zagospodarowania ogródka i kuchni, do nowego domu.
cześń

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: cześń »

Trafiłam do mr Aeroplan z polecenia znajomych, którzy mówili, że w ich ofercie jest projektowanie domów. Byłam na tyle zadowolona, że zdecydowałam się również na zaprojektowanie wnętrz naszego domu.
Hańka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Hańka »

Pięknie wychodzi im również projektowanie ogrodów, mają bardzo fajne pomysły. I nawet z mojego ogrodu, który generalnie do niczego się nie nadawał zrobili cacko. Jestem zachwycona.
Duńka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Duńka »

Można im także zlecić uzyskanie pozwolenia na budowę. Zajmą się całą papierologią, wszystkimi formalnościami. Zdecydowanie warto się na to zdecydować, oni maja opanowane wszystkie ścieżki jakie trzeba wydeptać żeby takie pozwolenie uzyskać. Polecam.
Grażyna

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Grażyna »

Specjalistom z pracowni architektonicznej mr aeroPLAN zleciłam projekt na przebudowę domu i jestem bardzo zadowolona z rozwiązań, jakie zaproponowali. Efekt końcowy jest naprawdę dobry.
Rońka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Rońka »

Warto też pochwalić firmę za adaptacje typowych projektów architektonicznych. Z pomysłem, kreatywnie i naprawdę fajnie. Nie wiedziałam że można w ten sposób przerabiać już gotowe projekty. Jakby powstawało coś zupełnie nowego. Super.
Tłomik

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Tłomik »

Nasz ogród przydomowy dzięki bardzo fajnym pomysłom, ciekawym rozwiązaniom zaproponowanym przez specjalistów z pracowni mr aeroPLAN naprawdę zyskał sporo uroku.
Baśka

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Baśka »

Ja zamówiłam projekt mieszkania, to było moje wymarzone, wyśnione mieszkanie. Chciałam żeby było najcudowniejsze na świecie. Jednocześnie piękne i praktyczne. Wiedziałam że muszę je oddać w ręce specjalistów. Wyszło dokładnie takie jak chciałam.
złota

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: złota »

Potrzebny był mi projekt na adaptację poddasza w starej, przedwojennej kamienicy. Wiadomo, że zadanie niełatwe, ale architekci z tej pracowni stanęli na wysokości zadania. Zaproponowane rozwiązania, projekt wnętrza jaki od nich otrzymałam, jest strzałem w dziesiątkę.
miśka876

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: miśka876 »

Nie wiem, ale ja sporo słyszałam na temat firmy MG Projekt. Ponoć ich projekt są naprawdę dobrze wykonane, pomysłowe. Czy się zgadzacie z tym? Jak przykładowo oceniacie projekt Wspaniały https://www.mgprojekt.com.pl/wspanialy ? Czy warto byłoby wybudować coś takiego?
Mgła

Re: architekci.slupsk.pl - opinie

Post autor: Mgła »

Bardzo dobra, sprawdzona już przez nas kilkukrotnie pracownia architektoniczna. Chwalę sobie zaangażowanie i indywidualne podejście do zlecenia. Polecam.
ODPOWIEDZ