Archifox.pl opinie

Rozmawiamy tu o architekturze jako sztuce i architekturze użytkowej. Dzielimy się pomysłami, inspirujemy, przekazujemy opinie o projektach i realizacjach.
Awatar użytkownika
Abdon85
Posty: 28
Rejestracja: 04 mar 2019, 10:40

Archifox.pl opinie

Post autor: Abdon85 »

Witajcie! Zbieram opinie na temat biura projektowego Archilupus. Ich stronę znajdziecie pod adresem archifox.pl. Liczę na Wasz szybki odzew, ponieważ zastanawiam się czy warto nawiązać z nimi współpracę. Potrzebuję profesjonalnych architektów, którzy zaprojektują profesjonalny budynek mojej przyszłej firmy. Czy ktoś z nimi współpracował?
Awatar użytkownika
celina_68
Posty: 29
Rejestracja: 12 maja 2019, 1:04

Re: Archifox.pl opinie

Post autor: celina_68 »

Współpracowałam z nimi i polecam! Maria i Mieczysław to najlepsi profesjonaliści. Można liczyć na ich fachową opinię w kwestii warunków geologicznych czy warunków zabudowy.
Awatar użytkownika
krzesimir1965
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2019, 16:19

Re: Archifox.pl opinie

Post autor: krzesimir1965 »

Archifox.pl to zdecydowanie najlepsze biuro projektowe z jakim miałem do czynienia. Dzięki nim mam dzisiaj komfortowy budynek firmy i wygodne biuro.
Awatar użytkownika
iryda1979
Posty: 2
Rejestracja: 18 cze 2019, 5:00

Re: Archifox.pl opinie

Post autor: iryda1979 »

Największą zaletą tego biura projektowego jest to, że chętnie stosują nowoczesne technologie – jak np. rekuperację czy fotowoltaikę. Zapewnili mi to, co było najważniejsze – czyli indywidualne podejście.
Awatar użytkownika
Ludolf
Posty: 10
Rejestracja: 11 mar 2019, 14:53

Re: Archifox.pl opinie

Post autor: Ludolf »

Najbardziej ze współpracy z Archifox podobało mi się to, że potrafili racjonalizować koszty eksploatacji. Dzięki temu dało mi się dużo zaoszczędzić, a przy tym wybudować komfortowe biuro. To świetni, pogodni i profesjonalni ludzie, którzy potrafią sprostać wysokim wymaganiom klienta.

ngk r lfr5a
Awatar użytkownika
Luiza
Posty: 15
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:32

Re: Archifox.pl opinie

Post autor: Luiza »

Jeśli chcesz mieć zaprojektowany profesjonalny budynek, to śmiało możesz nawiązywać współpracę z archifox. Swego czasu przygotowali dla mnie unikalny projekt, dzięki czemu dzisiaj cieszę się bezpiecznym i komfortowym budynkiem. Polecam!
Awatar użytkownika
Milomira71
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2019, 20:38

Re: Archifox.pl opinie

Post autor: Milomira71 »

Archifox to profesjonalna firma, zlecenie wykonali terminowo i solidnie. Nie mam im nic do zarzucenia.
Awatar użytkownika
Kryspin
Posty: 13
Rejestracja: 17 sie 2019, 23:11

Re: Archifox.pl opinie

Post autor: Kryspin »

Według mnie wszystkie pozytywne opinie na temat tego biura projektowego są zasłużone. Jeśli szukasz kogoś, kto zaprojektuje nowoczesny budynek, to śmiało możesz im zaufać. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony z efektu.
Awatar użytkownika
Bromira1983
Posty: 25
Rejestracja: 11 mar 2019, 7:34

Re: Archifox.pl opinie

Post autor: Bromira1983 »

Biuro archilupus zrobi dla Ciebie kompleksowe opracowania. Bardzo polecam, jeśli jesteś tak zapracowaną osobą jak ja. Firma doskonale to rozumie i potrafi dostosować się do klienta. Dobrze mi się z nimi współpracowało i śmiało mogę ich zarekomendować.

dodatkowa wentylacja w domu
Awatar użytkownika
Nataniel
Posty: 14
Rejestracja: 02 wrz 2019, 7:12

Re: Archifox.pl opinie

Post autor: Nataniel »

Dzięki nim mam dzisiaj niezbędne pozwolenia na budowę, profesjonalny projekt koncepcyjny i całkowity projekt budowlany. Świetna współpraca!
Awatar użytkownika
milagros
Posty: 115
Rejestracja: 05 paź 2019, 19:50

Re: Archifox.pl opinie

Post autor: milagros »

Widzę, że tutaj rozmawiacie na temat firm zajmujących się tworzeniem projektów domów. A słyszeliście o firmie MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl , bo ja bardzo dużo o nich słyszałam i opłaca się zapoznać z ich ofertą. Nawet ponoć teraz mają promocje świąteczną i można kupić projekt z rabatem -20%.
ODPOWIEDZ