Remont dachu i poddasza

Awatar użytkownika
Tomasz
Posty: 137
Rejestracja: 01 kwie 2019, 11:19

Re: Remont dachu i poddasza

Post autor: Tomasz »

Jeśli chodzi o remont dachu to przede wszystkim ważny jest wybór odpowiedniego pokrycia dachowego. obecnie bardzo popularna jest różnego rodzaju blacha. Bardzo dobre i estetyczne blachy oferuje firma KrakZinc http://www.krak-zinc.pl/kategoria/blacha-miedziana/ . U nich można zamówić np wysokiej jakości blachy miedziane czy cynkowo-tytanowe doskonale nadające się do wykończenia dachu
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: Remont dachu i poddasza

Post autor: goodwer »

Oferowana przez firmę http://impressmetal.pl/blachy-aluminiowe.php blacha aluminiowa na dach łączy w sobie wszystko, co jest szczególnie ważne dla Klientów, a więc wysoką estetykę, trwałość oraz atrakcyjną cenę. Dzięki swojej lekkości idealnie sprawdza się podczas wykonywania remontów.
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 131
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:57

Re: Remont dachu i poddasza

Post autor: ariana »

Jeśli chodzi o kwestie związane z dachem to zdecydowanie warto też poczytać o drewnianych prefabrykatach. Na stronie https://mgdachy.pl/prefabrykacja/ znajdziecie wiele ciekawych informacji na ten temat. Prefabrykowana więźba dachowa to bardzo duże ułatwienie.
Awatar użytkownika
Anus83
Posty: 142
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:05

Re: Remont dachu i poddasza

Post autor: Anus83 »

Jeśli poszukujecie elementów więźby dachowej, to polecam surowce drzewne od www.slawland.com.pl. Dobrze zaopatrzeni i doświadczeni w temacie. Zamówienia realizują od ręki.
Awatar użytkownika
Grześko
Posty: 16
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:25

Re: Remont dachu i poddasza

Post autor: Grześko »

Jeśli robicie remont dachu, to warto pomyśleć o wymianie całej więźby, bo zazwyczaj jest tak, że stan starej konstrukcji nie jest zbyt dobry i wymiana pokrycia właściwie niewiele daje. Dobrym pomysłem jest, o czym juz ktoś wyżej wspomniał, dach w prefabrykatów. Tego typu konstrukcje - projekty i montaż - wykonuje firma Binder Projekt- http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/ . Jest to firma z Włocławka, ale działa na terenie całej Polski. Od lat zajmuje się tego typu dachami, wykonuje je zarówno dla domów jednorodzinnych, jak i dla dużych budynków typu hale, magazyny. Firma ma odpowiednie programy komputerowe, które wspierają projektantów na każdym etapie wykonywanie projektu, oraz doświadczonych pracowników, którzy zajmują się montażem gotowego dachu.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 177
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:28

Re: Remont dachu i poddasza

Post autor: gabi22 »

Ja jeszcze zastanowiłabym się dobrze nad konstrukcją dachu- czy nie jest do wymiany. Może lepiej przeprowadzić kompleksowy remont? Koleżanka wcześniej wspomniała o firmie MG Dachy https://mgdachy.pl/transport-montaz/ , która faktycznie jest profesjonalna. No i u nich nie musicie się nawet martwić o praktycznie o nic. Wszystko dowiozą i jeszcze zamontują.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Remont dachu i poddasza

Post autor: kruger »

....
aburó

Re: Remont dachu i poddasza

Post autor: aburó »

Remont dachu należało rozpocząć od montażu nowej więźby dachowej. W końcu jest to drewniany szkielet, nadający dachowi pożądanych kształtów. Jej wykonanie, jak i sam montaż zdecydowaliśmy się powierzyć Tartakowi Pana Hajduczka http://tartakjejkowice.pl/oferta/wiezba-cnc . Całkiem wygodna była opcja wcześniejszej wyceny projektu.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Remont dachu i poddasza

Post autor: kasiakowa06 »

goodwer pisze: ↑05 sty 2020, 11:44 Oferowana przez firmę impressmetal.pl/blachy-aluminiowe. blacha aluminiowa na dach łączy w sobie wszystko, co jest szczególnie ważne dla Klientów, a więc wysoką estetykę, trwałość oraz atrakcyjną cenę. Dzięki swojej lekkości idealnie sprawdza się podczas wykonywania remontów.
A do czego używasz tych blach? Ja do remontu dachu kupiłam niedawno trapezówkę z https://blachytrapezowe.com/blacha-trap ... pomorskie/ - bardzo polecam, bo wygląda wyjątkowo elegancko :)|
Obrazek
karol99

Re: Remont dachu i poddasza

Post autor: karol99 »

Należało zacząć od wykonania i wdrożenia nowej więźby dachowej. W tym celu zawiązaliśmy współpracę z Dekarzem W Tulcach, czyli Marwer. Wspominaną więźbę produkują dwóch systemach: tradycyjnym i prefabrykowanym, przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że w efekcie powstają wysokogatunkowe konstrukcje dachowe w charakterze drewnianego stelażu, którego głównym zadaniem jest przenoszenie obciążenia na konstrukcje nośne ścian budynku.
ODPOWIEDZ