Prysznic, jaki brodzik?

mamuśka17

Prysznic, jaki brodzik?

Post autor: mamuśka17 »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, by zlikwidować w łazience wannę i zastąpić ją prysznice. Na https://arenalazienek.pl/pl/c/Kabiny-kwadratowe/186 jest dostępna oferta na kwadratowe kabiny. Które wizualnie bardzo mi się podobają. Jednak zastanawiam się czy decydować się na brodzik głęboki, czy płaski. I czy rezygnacja z wanny, to na pewno dobry pomysł?
aawiś

Re: Prysznic, jaki brodzik?

Post autor: aawiś »

Jeśli poszukujecie ciekawej i praktycznej kabiny prysznicowej, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://lazienka-rea.com.pl/kabiny-prys ... icowa.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych.
EwelinaĆ23

Re: Prysznic, jaki brodzik?

Post autor: EwelinaĆ23 »

Niedługo będę robiła remont i muszę odnowić nasza stara łazienkę i marze o nowoczesnej łazience. Ostatnio zobaczyłam taki projekt na stronie tej firmy https://www.sun-glass.pl/kabiny-pryszni ... -titanium/ i zakochałam się. Mam zamiar napisać do tej firmy i może zamówię takie wykonanie.
gosiałek

Re: Prysznic, jaki brodzik?

Post autor: gosiałek »

Moim zdaniem teraz lepszym rozwiązaniem o wiele jest prysznic taki walk-in, z odpływem liniowym. Brodzik to tylko problemy :P no i trzeba też pamiętać o doborze dobrej baterii prysznicowej, tutaj jest bardzo fajny wybór - https://sklep.sotbe.com/, można fajnie sobie ogarnąć prysznic.
ODPOWIEDZ