Poddasze w drewnie

Awatar użytkownika
Grzegorz1980
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2020, 18:20

Poddasze w drewnie

Post autor: Grzegorz1980 »

[color= rgb(0, 0, 0);]Cześć. Niedawno z żoną przeprowadziliśmy się do domku jednorodzinnego pod Krakowem. Mamy do zaadaptowania dość duże poddasze i chcielibyśmy wykonać tam drewnianą zabudowę. Możecie polecić nam jakiegoś dobrego stolarza?[/color]

gandalf fajka
Awatar użytkownika
Sędomira_80
Posty: 1
Rejestracja: 13 kwie 2020, 3:24

Re: Poddasze w drewnie

Post autor: Sędomira_80 »

Zakład stolarski modrzew.pl zajmuje się adaptacją poddaszy. Robią też drewniane parkiety czy schody. Generalnie na drewnie się znają, więc możecie mieć pewność, że zlecenie wykonają na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
karmazyn
Posty: 16
Rejestracja: 28 maja 2020, 14:02

Re: Poddasze w drewnie

Post autor: karmazyn »

użytkowe poddasze jest fajną opcją na powiększenie metrażu do życia ;) od siebie mogę dorzucić tutaj taki pro tip: zamontuj w oknach dachowych plisy okienne nafi. U nich na stronie sobie zobacz jak to wygląda i możesz skonfigurować plisy pod swoje okna
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Poddasze w drewnie

Post autor: cero »

Super pomysł, sami mamy podobnie, zdecydowaliśmy się również na drewniana stolarkę okienną. Właśnie nią zajęła się firma Tad Bud z Kutna https://www.tadbudownictwo.pl/oferta/za ... budowlanej. To rzetelni fachowcy. Mają doświadczenie w tym co robią i nie bez powodu cieszą się nieposzlakowaną reputacją. Wszystkie prace wykonali w terminie, no i także w bardzo korzystnej cenie. Pracują szybko, ale porządnie, z dbałością o szczegóły, polecam.

nasiona konopii poznań
justyś

Re: Poddasze w drewnie

Post autor: justyś »

A zastanawialiście się już nad ochroną drewna, bo to ważne, wszelkie elementy z drewna powinny być odpowiednio zaimpregnowane. Dlatego warto sprawdzić w sieci lub popytać znajomych jakie impregnaty do drewna na zewnątrz warto zakupić?
ODPOWIEDZ