Szambo ogrodowe

Awatar użytkownika
rucinski
Posty: 47
Rejestracja: 13 sty 2020, 7:50

Szambo ogrodowe

Post autor: rucinski »

Jestem zwolenniczką wszystkiego, co ekologiczne, dlatego tak sobie pomyślałam, że może zamontujemy w domu szambo. Tylko, jaki to może być koszt? Wiem, że chcę zamawiać w firmie http://szambabetonowe-brat-bet.pl/ , jest znana we Włoszczowie, a mają dobrej klasy beton no i zbroją zbiorniki prętami żebrowanymi. Także zostaje mi orientacyjna wycena.
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: cero »

My mamy szambo, ale na działce letniskowej, gdzie mamy domek i super nam się to rozwiązanie sprawdza. Zbiornik mamy od producenta SOLIDBET z Sołtykowa https://szambabetonowesolidbet.pl/oferta/. Oni zajęli się także jego transportem i montażem, a to wszystko w bardzo korzystnej cenie. Wszystko działa w porządku, firma jest jak najbardziej godna polecenia i rzetelna, widać było, że znają się na tym co robią i są kompetentni.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: kruger »

Jeżeli już zakupiliście odpowiednie szambo to powinniście też rozejrzeć się za firmą, która zajmuje się opróżnianiem szamb. Ja wszystkim osobom z okolic Lublina mogę polecić skontaktowanie się z http://szambolublin.pl/ Jest to sprawdzona firma z usług, której sam korzystam.
Awatar użytkownika
Włóczykij
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2020, 9:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: Włóczykij »

O! Państwo się znają na temacie - to wspaniale! Czy w takim razie mogę zapytać jak to jest, że w niektórych gminach jest monopol na wywóz szamba? Mamy taki problem w Wielkpolsce (na razie nie będę pokazywać palcem). Otóż nasza gmina podpisała umowę z jedną firmą wywózkową - JEDNĄ. Właściciel firmy generalnie robi co chce czyli przyjeżdża jak akurat ma czas, słono każe za to płacić, ale mieszkańcy nie mają wyboru. Co możemy z tym zrobić? Jak zaradzić albo gdzie to zgłosić?
Danusia

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: Danusia »

Czy ktoś z Was może kupował [https://sklepekozet.pl/jak-dzialaja-bakterie-do-szamba]bakterie do szamba[/url] ? To bardzo ważne, aby zastosować odpowiedni aktywator, ponieważ wspomaga on proces oczyszczania i rozkładania wszystkich ścieków. Dlatego zawsze najlepiej wybierać produkty, które są najlepsze. Ja chyba zdecyduję się na ZIBIO 2 w 1, który zawiera odpowiednie stężenie specjalnych mikroorganizmów. Jest idealny zarówno do rozkładu odpadów płynnych, jak i stałych.
Królowa

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: Królowa »

Szambo betonowe to jedna z częściej wybieranych instalacji do usuwania odpadów komunalnych z domów. Jest ono proste w montażu oraz obsłudze. Do tego porządna firma jak Betonex - https://betonex.com.pl/oferta/szamba-betonowe/ oferują kompleksową usługę - zbiornik, akcesoria typu płyty najazdowe czy włazy żeliwne oraz dodatkowo można także liczyć na transport i montaż. Dzięki temu o nic już nie trzeba się martwić, bo szambo dojedzie prosto do nas i zostanie fachowo zamontowane.
Awatar użytkownika
Blaszanka
Posty: 6
Rejestracja: 22 gru 2019, 10:31

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: Blaszanka »

Ważne by takie szambo było szczelne. Dzisiaj filtry potrafią wyeliminować większość niepożądanych zapachów
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: anton »

Jeśli chodzi o wywóz szamba to sprawdzi wam się dobrze firma http://wywoz-szambalublin.pl/ działająca w Lublinie i okolicach. Mają duże doświadczenie w świadczeniu usług asenizacyjnych, są terminowi, solidni i mają też w porządku stawki, także zdecydowanie mogę ich doradzić.
król

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: król »

Jeżeli zdecydowaliście się na szambo to musicie też rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się opróżnianiem szamb. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://wywoznieczystosci.pomorze.pl/ Jest to sprawdzona firma z Trójmiasta z usług, której sam regularnie korzystam.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: Bodzio12 »

Jeśli macie przydomowe szamba czy oczyszczalnie to zobaczcie na stronę https://biofos.pl tutaj są dostępne produkty które chronią oraz zmniejszają ryzyko powstawania osadów i zatorów. Produkty dobrej jakości sprawdzone i polecane. Zobaczcie na całą ofertę na sklepie. Jest naprawdę interesująca.
bótumt

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: bótumt »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu firm zajmujących się wywożeniem szamba, to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą http://szambolublin.pl/ Jest to sprawdzona firma z Lublina z usług, której sam niejednokrotnie korzystałem. Mają całkiem niezłe ceny więc warto się do nich zgłosić.
hiczungł

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: hiczungł »

A czy myślałeś nad szambem ekologicznym? FHP MARO https://ekomaro.pl/ dostarczyli nam rozwiązanie w takiej formie, co traktuję jako dosyć rozsądny i nietuzinkowy wybór. Rozwiązanie te umożliwiło mi na pozbywanie się ścieków w sposób znacznie przyjaźniejszy dla środowiska - i tego było nam trzeba!
ginamó

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: ginamó »

Pomyśl o klasycznym szambie betonowym. Zagościło ono także i u nas, również i Tobie zalecam rozważyć taką opcję. Pochodzące z oferty http://szambaonline.pl/oferta całkowicie sprostało naszym oczekiwaniom , cena również niczego sobie. Sprawuje się perfekcyjnie.
lózacki

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: lózacki »

A czy znalazłeś firmę, która zajmie się wywozem szamba? My te zadanie powierzyliśmy fachowcom z https://szambolublin.pl/oferta/wywoz-szamba/ . W naszym gospodarstwie tych "odpadów" zbiera się całkiem sporo, dlatego częste opróżnianie to konieczność. Dobrze zrealizowane zadanie!
ginamó

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: ginamó »

W naszym ogrodzie na dobre zagościło szambo betonowe wielokomorowe. Jest to opcja zrealizowana przez fachowcow z https://www.szambobetonowe24.pl/szamba- ... lokomorowe , calkowicie sprostala moim wymogom. W koncu wdrozenie takiego szamba bylo koniecznoscia i obowiazkiem przy budowie nowego domu.
Rafał82

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: Rafał82 »

Ja uważam, że jest to bardzo wygodne i niedrogie rozwiązanie. Sam posiadam szambo ekologiczne przy domku letniskowym i jestem bardzo z niego zadowolony. Wywozem nieczystości pochodzących z szamba zajmują się u mnie pracownicy firmy http://www.prymasenizacja.pl/kontakt/ w Słupsku. Dysponują nowoczesnym sprzętem asenizacyjnym oraz doświadczoną kadrą pracowniczą.
Nuś

Re: Szambo ogrodowe

Post autor: Nuś »

Wywozem szamba oraz udrażnianiem kanalizacji powinni zajmować się właśnie specjaliści, którzy mają wiedzę, doświadczenie i wyposażenie, przecież to właśnie w tej branży jest najważniejsze. Zerknijcie sobie na ofertę https://www.nieczystosci.com.pl/oferta. Firma na rynku długo, wywozi różnego rodzaju nieczystości, pracuje dla firm, instytucji, dla klientów indywidualnych, więc pomoc jest rzetelna i kompleksowa. Myślę, że zapisanie do nich namiaru na pewno jest właściwym rozwiązaniem
ODPOWIEDZ