Adwokat kościelny

Awatar użytkownika
Gszegosz99
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:00

Adwokat kościelny

Post autor: Gszegosz99 »

Jeśli zastanawiacie się nad tym, czy warto skorzystać ze wsparcia adwokatów kościelnych, to podpowiem Wam, że zdecydowanie tak. Musicie tylko podejść do tematu z głową i zajrzeć do https://www.adwokatkoscielny.pl/ Tam znajdziecie wiele cennych informacji.
Awatar użytkownika
Michał74
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2019, 13:06

Re: Adwokat kościelny

Post autor: Michał74 »

Rozwód mojego brata przeprowadzała pani mecenas Magdalena Karaczun z Ełku- http://karaczun.com.pl/ . Sprawnie przeprowadziła rozwód, a także pomaga w unieważnieniu ślubu kościelnego. Współpracuje ze specjalistą w tej dziedzinie i jej usługi są jak najbardziej godne polecenia. Pani mecenas prowadzi także sprawy o separację, sprawy o podział majątku, sprawy o alimenty i sprawy o opiekę nad dziećmi.
kaźmierski

Re: Adwokat kościelny

Post autor: kaźmierski »

U mnie unieważnienie małżeństwa nie wchodziło w grę. Dlatego musieliśmy to polubownie rozwiązać. Nie będę ukrywać, że chodziło o inną kobietę w moim życiu, poza tym mamy z żoną dzieci. Kwestia alimentów była dla mnie ciężka, bo przez covid straciłem pracę, partnerka nie wspierała finansowo (wyszlo, że wybór dokonałem zły). Czytałem na https://kancelariahilarowicz.pl/blog/al ... ent%C3%B3w co zrobić jeśli utraciłem płynność finansową i nie jestem w stanie płacić alimentów przez covid. Okazało się, że prawdopodobnie będę mógł skorzystać ze zmniejszenia kwoty alimentów dopóki nie znajdę pracy. Cóż i tak mnie to ratuje.
ODPOWIEDZ