Wybór konta w banku - co jest obecnie na czasie?

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Wybór konta w banku - co jest obecnie na czasie?

Post autor: mart22 »

Wybór konta w banku, jest wymagające z kilku względów. Zalani różnymi ofertami nie wiemy, jakie konto byłoby najbardziej optymalne i dobre dla nas. Dodatkowo przez wszystkie dostępne oferty, ciężko jest nam znaleźć najlepszą. Zajrzyj na http://bankowe-konto.pl i poznaj najistotniejsze informacje dotyczące banków i kont w nich. ;)
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 97
Rejestracja: 09 mar 2019, 11:48

Re: Wybór konta w banku - co jest obecnie na czasie?

Post autor: kasiunia »

Rzeczywiście ofert na rynku jest bardzo dużo.Warto sobie je porównać a najlepiej znaleźć miejsce gdzie są one wszystkie.Nie inaczej sprawa wygląda w segmencie kont studenckich.Warto przed podjęciem decyzji przeglądnąć oferty wszystkich kluczowych graczy w tym segmencie a najlepiej przeglądnąć ranking kont studenckich .Tam z pewnością znajdziemy to czego szukamy i podejmiemy właściwą decyzję.
Awatar użytkownika
Dasto
Posty: 23
Rejestracja: 23 mar 2019, 21:35

Re: Wybór konta w banku - co jest obecnie na czasie?

Post autor: Dasto »

Jest wiele stron, które opisują różnego rodzaju konta i ułatwiają porównanie np. https://www.tanie-konto.pl/mbank/ekonto-konto-osobiste/ Warto wejść i poczytać.
ODPOWIEDZ