Problem z alkoholem

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Wiktor90

Problem z alkoholem

Post autor: Wiktor90 »

Cześć wszystkim. Czy mieliście kiedyś do czynienia z osobą uzależnioną? Staram się pomóc bliskiej mi osobie lecz nie dopuszcza ona do siebie nikogo. Terapia nie przyniosła efektów dlatego zastanawiam się nad bardziej radykalnym krokiem. Czy jesteście w stanie coś polecić?
Klaudia

Re: Problem z alkoholem

Post autor: Klaudia »

Słyszałam kiedyś dużo pozytywnych opinii o zaszyciu alkoholowym. Wydaję mi się, że to dość popularny zabieg jeśli chodzi o leczenie alkoholizmu. Wykonuje się go w Polsce od wielu lat. Nie znałam tak naprawdę szczegółów zabiegu, jak się go przeprowadza, ile trwa oraz jakie są ewentualne przeciwskazania. Natomiast na stronie https://esperallodz.com/ znalazłam wiele przydatnych informacji więc dzielę się z wami. Atutem wszywek jest to, iż po jej dezaktywacji, jeżeli Pacjent czuje taką potrzebę, można powtórzyć zabieg i tym samym przedłużyć jej działanie o kolejne miesiące, dając tym samym poczucie bezpieczeństwa i dalszego, aktywnego wsparcia.
ODPOWIEDZ