Mocne paznokcie

To nasza przestrzeń poza projektowaniem, budowaniem i remontowaniem. Rozmawiamy tu o życiu, planach rodzinnych, problemach, organizacji ślubu! Poruszamy tematy związane z życiem prywatnym.
Miśka

Mocne paznokcie

Post autor: Miśka »

Wzmacniacie jakoś płytkę paznokcia? Ja używam odżywek do paznokci, ale planuję kupić jakiś żel budujący i wydaje mi się, że ten z Victoria Vynn będzie dobrym rozwiązaniem, używacie?
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Mocne paznokcie

Post autor: mart22 »

Możliwe, że Twoje paznokcie potrzebują bardzo konkretnego rozwiązania w tym obszarze. Ale nie zaszkodzi także nieco je ozdobić i stworzyć unikalny efekt! Może pyłki do paznokci dadzą Ci zamierzone pomysły? Polecam zatem zajrzeć na https://cuccio.pl/pylki-na-paznokcie gdzie znajdziesz spory ich wybór.
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: Mocne paznokcie

Post autor: gajga »

Jak chcecie mieć mocne paznokcie to może wzmocnić je żelem? Na lakieryhybrydowe.pl mają w ofercie takie żele. Tak samo jak lakiery, bazy, topy. Wszystko co jest potrzebne do wykonania perfekcyjnego manicuru hybrydowego. Dobrze, że można w jednym miejscu tyle produktów na raz zamówić.
aśka

Re: Mocne paznokcie

Post autor: aśka »

Problem pojawia się, gdy dopada nas łuszczyca paznokci. Zaczyna się bardzo niewinnie. Poza tym niektórzy nie zwracają uwagi na to co dzieje się z ich paznokciami. Jest to ogromny błąd. Tutaj https://www.centrumluszczycy.pl/Luszczy ... 09794.html należy sobie zerknąć i zobaczyć jak to wygląda oraz poczytać w jaki sposób leczyć takie dolegliwości. Macie tam sporo cennych wskazówek.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Mocne paznokcie

Post autor: alutka90 »

Jak powszechnie wiadomo, łuszczyca jest uciążliwą oraz niestety przewlekłą dermatozą skórną. Istnieje wiele czynników mogących wywołać jej objawy. Wśród nich wyróżnić należy między innymi chroniczny stres, a także predyspozycje genetyczne. https://www.naszraciborz.pl/site/art/1/0/86511
nikuś

Re: Mocne paznokcie

Post autor: nikuś »

Na pewno warto wiedzieć, że zdarzają się różne choroby paznokci. Należy wiedzieć, które są zaraźliwe, a które nie. Tutaj https://www.dobrystan.pl/artykuly/czy-l ... medinarium sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat łuszczycy paznokci. Myślę, że taka wiedze z pewnością się przyda. Rozejrzyjcie się tam. Dowiecie się czy taka choroba jest zaraźliwa.
estetykaPRŻ

Re: Mocne paznokcie

Post autor: estetykaPRŻ »

Mocne paznokcie biorą się głównie z dobrej diety. Dbajcie o dostarczanie odpowiedniej dawki witaminy A i wszystko będzie w porządku. Dla osób, które chcą poprawić wygląd swoich paznokci i w ogóle swojej skóry polecam zabiegi z zakresu medycyny estetycznej https://medica.bialystok.pl. W gabinecie, do którego uczęszczam stosuję zabieg mezoterapii krwią, t.j osoczem bogatopłytkowym. Myślę, że to może Ci pomóc.
Dżesika

Re: Mocne paznokcie

Post autor: Dżesika »

To ważny temat, więc poczytajcie o tym więcej. Chodzi o to, że jeśli paznokcie są tak słabe, to najprawdopodobniej macie spore braki w organizmie. Właśnie dlatego warto byłoby poczytać o tym, jaki wpływ ma witamina d na Wasze zdrowie. Tutaj nie ma co w ogóle zwlekać, bo to ważny temat.
ODPOWIEDZ