Znak towarowy

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Znak towarowy

Post autor: LadyD »

Zastrzeżenie własnego znaku towarowego nie jest takie proste jak mogło by nam się wydawać, Czasami, jednak lepiej jest skorzystać z pomocy kogoś z doświadczeniem, takich jak http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 . Mają w tym temacie wiedze i na pewno znacznie szybciej pomogą nam to ogarnąć.
Awatar użytkownika
Serenadka3
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:43

Re: Znak towarowy

Post autor: Serenadka3 »

Ciężko się z Tobą nie zgodzić. Masz tutaj w stu procentach rację.
Chodzi mi tylko o to, że człowiek szybko staje się samotny, kiedy chce do szukania odpowiedzi używać własnego mózgu.
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Znak towarowy

Post autor: koral »

Dokładnie! Właśnie dlatego warto takie zadanie powierzyć profesjonalistą. W ten sposób można się też dowiedzieć czy taki znak w ogóle nadaje się do rejestracji. Ta kancelaria prawno patentowa trójmiasto oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie. Myślę, że warto zdecydować się na taki krok, aby uniknąć problemów związany z nieuczciwą konkurencją.
Awatar użytkownika
katia
Posty: 74
Rejestracja: 30 wrz 2019, 19:01

Re: Znak towarowy

Post autor: katia »

W takiej sprawie może pomóc rzecznik patentowy. Coraz więcej firm decyduje się na zgłoszenie znaku towarowego, bo dzięki temu może skutecznie go chronić i dochodzić swoich praw. Na rynku jest bowiem wielu przedsiębiorców, którzy chcą zarobić na sukcesie innych i podszywają się pod daną markę.
ODPOWIEDZ