Zlewozmywak do nowoczesnej kuchni

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
mark
Posty: 73
Rejestracja: 27 sty 2019, 10:58

Zlewozmywak do nowoczesnej kuchni

Post autor: mark »

Co bedzie lepsze?

Stalowy czy granitowy?

Co się ostatnio stosuje?
Awatar użytkownika
star
Posty: 95
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:41

Re: Zlewozmywak do nowoczesnej kuchni

Post autor: star »

mark pisze: ↑31 mar 2019, 10:50 Co bedzie lepsze?

Stalowy czy granitowy?

Co się ostatnio stosuje?
Wstawia sie zarówno stalowe jak i granitowe zlewozmywaki. Zarówno pierwszy jak i drugi ma swoje wady i zalety, Duzo tutaj również zależy od charakteru kuchni, od jej wystroju. Stalowe zlewozmywaki bardzo fajnie prezentują się na przykląd we wnętrzach nowoczesnych, w nieco loftowym charakterze. Bardzo ciekawie prezentuje się na przykład połączenie zlewozmywaka stalowego ze szkłem. Zlewozmywaki takie w ofercie ma na przykład firma Deante:
https://deante.pl/pl/Zlewozmywaki-Stalowe

Obrazek

Na pewno dużą ich przewagą jest łatwość ich czyszczenia.
Awatar użytkownika
Wesoly
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 15:46

Re: Zlewozmywak do nowoczesnej kuchni

Post autor: Wesoly »

Chyba inni forumowicze muszą Ci pomóc. Ja nie znam się na tej branży.
trzeż się niedouczonych ludzi, Lorenzo. To najgorszy przeciwnik, bo wszędzie jest ich pełno.
Awatar użytkownika
constantine
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2019, 13:01

Re: Zlewozmywak do nowoczesnej kuchni

Post autor: constantine »

Mysiałbym się zastanowić i sobie przypomnieć coś z tego zakresu. Dam znać na pewno!
Może człowiek, jak skóra na dłoniach, robi się twardszy pod wpływem stale zadawanego bólu.
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Zlewozmywak do nowoczesnej kuchni

Post autor: koral »

Bardzo fajnie sprawdzają się zlewozmywaki granitowe. Tutaj https://www.completo.pl/pol_m_Kuchnia_Z ... ricerange= warto sobie sprawdzić różne rozwiązania. Są tam zlewy jedno i dwu komorowe, okrągłe i narożne. Każdy jednak ma swój pomysł na kuchnię, aby była ona funkcjonalna, więc musi podjąć właściwą decyzję.
Awatar użytkownika
Anus83
Posty: 142
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:05

Re: Zlewozmywak do nowoczesnej kuchni

Post autor: Anus83 »

W starym mieszkaniu miałam problem ze słabo działającym okapem. Dlatego teraz postanowiłam poszukać czegoś wyjątkowego. Udało mi się kupić u www.kuchinox.pl okap, który jest idealny. Wyciąga wszystkie zapachy w mgnieniu oka. Oprócz tego bardzo elegancko prezentuje się w kuchni.
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: Zlewozmywak do nowoczesnej kuchni

Post autor: bob »

To ciekawe zagadnienie, bo to nie jest takie proste, jak Wam się wydaje. Ja chcę zamontować zlew na szafce narożnej i prawda jest taka, że do tego trzeba odpowiedniego rozwiązania. Nie może to być byle co, zwłaszcza dlatego, że po prostu nie będę znów potem remontować kuchni. Może macie jakieś wskazówki dla mnie?
Martuśka

Re: Zlewozmywak do nowoczesnej kuchni

Post autor: Martuśka »

Mega ważne jest żeby do takiego zlewozmywaka dobrać sobie też dobrą baterię, serio. W kuchni najlepiej jest brać taką 'wyższą', myślę że tutaj np https://sklep.sotbe.com/ taką bez większego problemu dobierzesz
ODPOWIEDZ