Strona 1 z 1

Wykopy fundamentowe Wrocław- wynajem koparki

: 19 lut 2019, 12:02
autor: dron
Chodzi o wykop fundamentowy pod budynek. Wykop musi być wykonany na głębokości 1,3 metra, czyli trochę ponad warstwę nieprzemakalną. Możecie polecić coś z tego zakresu?

https://adstanio.pl/darmowa-reklama-w-internecie/

Re: Wykopy fundamentowe Wrocław- wynajem koparki

: 19 lut 2019, 14:06
autor: mark
Na początku należałoby ustalić jaką koparkę - w sensie, czy da się to zrobić przy pomocy minikoparki, czy może potrzebna będzie większa koparka. Od tego pierwszego czynnika zależy też dojazd, bo w przypadku minikoparki, nie ma większego problemu, można wjechać nią na pakę i podjechać samochodem. Większa koparka będzie musiała raczej samodzielnie dojechać.
Ale to wszystko jest tak naprawdę do ustalenia. Tutaj można znaleźć usługi w zakresie wykopów koparką Mecalac Wrocław, proponuję zadzwonić i dopytać.

Re: Wykopy fundamentowe Wrocław- wynajem koparki

: 19 sie 2019, 14:09
autor: Granate
Na terenie południowej Wielkopolski usługi koparkowe oferuje firma http://bogdanpiach.pl/roboty_ziemne.html . Zajmują się wszystkim, od przygotowania terenów pod budowę, czy niwelowanie nierówności, aż po wykopy ziemne i wywóz ziemi z terenu wykonywanych prac. Uważam, że firma solidna i wykonująca usługi w dobrej cenie, więc warto sprawdzić sobie szczegóły oferty

Re: Wykopy fundamentowe Wrocław- wynajem koparki

: 26 maja 2020, 18:04
autor: poskina
Wiesz co, jeśli chodzi o wykopy fundamentowe to jak szukałam kogo na terenie Katowic natrafiłam na ciekawy artykuł tutaj https://koparkaslask.pl/porady/wykop-fu ... -katowice/ . Dowiedziałam się z niego sporo interesujących mnie rzeczy i skontaktowałem się z firmą, która takie właśnie usługi świadczy. Zadzwoniła, obgadaliśmy wszystkie szczegóły i termin. Wszystko odbyło się bez najmniejszego problemu zgodnie z wytycznymi. I oby więcej takich fachowców na rynku.

Re: Wykopy fundamentowe Wrocław- wynajem koparki

: 28 cze 2020, 21:40
autor: Sammy
Według mnie taką koparkę lepiej zakupić - i mieć na własny użytek. Unikniemy kosztownych wynajmów - kupno takiej koparko-ładowarki to inwestycja na wiele długich lat. Zajrzyjcie na ofertę firmy Interhandler https://www.interhandler.pl/budownictwo ... warki/3cx/ to moim zdaniem niezawodny model tego typu maszyn - mają duzy udźwig, sporą pojemność łyżki oraz dużą moc silnika.

Re: Wykopy fundamentowe Wrocław- wynajem koparki

: 08 lip 2020, 11:06
autor: lawenda
Skoro już mowa o koparkach, to orientujecie się gdzie znajdę Transport Koparek Wrocław ? Zależy mi na skorzystaniu z usług naprawdę dobrej, porządnej i renomowanej firmy. W sieci udało mi się znaleźć namiar na https://koparkawroclaw.pl/ Oferta całkiem rozbudowana, firma od lat prosperuje na polskim rynku. Co sądzicie na ten temat?

Re: Wykopy fundamentowe Wrocław- wynajem koparki

: 07 wrz 2020, 20:56
autor: flora
Jeżeli chodzi o wynajem koparki i ogólnie sprzętu budowlanego, to bardzo serdecznie polecam skorzystać z oferty wypożyczalni Mobil Serwis z Łodzi http://mobilserwis.com.pl/uslugi/koparki/. Ich sprzęt jest w bardzo dobrym stanie, działa niezawodnie, no i sam wynajem jest także w korzystnej cenie. To rzetelna firma, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, mają szeroką gamę dostępnego sprzętu, polecam.

Re: Wykopy fundamentowe Wrocław- wynajem koparki

: 20 lis 2020, 13:58
autor: higherlovę
Ja z kolei uważam, iż roboty ziemne nalezy powierzyć specjalistom. Stąd mój pomysł o wspołpracy z http://el-kop.pl/ . Wszelkie wykopy, jak i pozostałe prace ziemne zrealizowali należycie.

Re: Wykopy fundamentowe Wrocław- wynajem koparki

: 07 sty 2021, 10:41
autor: łotr
Jeśli o wykop fundamentów chodzi to tutaj https://koparkaslask.pl/porady/wykop-fu ... e-slaskie/ można znaleźć na ten właśnie temat ciekawy poradnik. Jeśli czeka Cię takie zadanie to warto się zapoznać z jego treścią. Potem musisz poszukać firmy, która taką usługę wykona.