Strona 1 z 1

Wywóz gruzu - gzdzie we Wrocławiu?

: 26 paź 2019, 11:07
autor: p45
Po wyburzeniu ścianek działowych mam sporo gruzu, odpadów z glazury i terakoty. Pytanie, co z nimi można zrobić? Ktoś już to może wcześniej przerabiał? Gdzie można się ich pozbyć w legalny sposób we Wrocławiu?

Re: Wywóz gruzu - gzdzie we Wrocławiu?

: 29 paź 2019, 10:27
autor: mark
Masz dwie opcje. Pierwsza, to jeżeli posiadasz samodzielny transport, to ładujesz gruz i wywozisz na miejsce składowania. Często bywa tak, że są przecież osoby, które chętnie przyjmą gruz - bo np potrzebny jest im do fundamentów czy innych tego typu rzeczy.
Zawsze możesz też zadzwonić do http://eko-logis.com.pl/kontenery-na-smieci/ - firma która podstawia kontenery na gruz.

Re: Wywóz gruzu - gzdzie we Wrocławiu?

: 01 lis 2019, 20:05
autor: WilburM66
Może ta firma https://hitor.pl/ coś Ci tutaj pomoże. Z tego co wiem to dobrzy profesjonaliści, którzy znają się na rzeczy. Posiadają świetnych kierowców, którzy pracują niezwykle bezpiecznie. Według mnie to chyba najważniejsze w tego typu usługach. Daj znać co myślisz.

Re: Wywóz gruzu - gzdzie we Wrocławiu?

: 05 lis 2019, 22:08
autor: Didi34
Niestety ale po każdym remoncie zostaje dużo pozostałości i śmieci, z którymi nie wiadomo co zrobić. Dlatego dobrze jest znaleźć firmę, która organizuje wywóz gabarytów - http://wywozgabarytow.pl/ Można zamówić tam kontener, żeby wszystko zebrać i wywieźć. To zaoszczędzi Wam kłopotu z zamawianiem worków, które na długo nie starczają i nie mieszczą całości śmieci poremontowych.

Re: Wywóz gruzu - gzdzie we Wrocławiu?

: 13 gru 2019, 11:14
autor: klamka
Czy wiecie może jaka firma specjalizuje się w produkcji specjalistycznych kontenerów? Chodzi mi o kontener metalowy na złom. Widziałam, że tutaj : http://www.agropom.pl/ mają całkiem atrakcyjne oferty. Znacie tę firmę?

Re: Wywóz gruzu - gzdzie we Wrocławiu?

: 19 gru 2019, 20:11
autor: Draxler
Jeśli chodzi Ci o firmę produkującą kontenery to na pewno warto zwrócić uwagę na polską firmę Ekombud, która wśród swojej szerokiej oferty posiada także kontenery na złom, których poszukujesz. Są one zrobione ze bardzo dobrej stali, bo taki kontener musi być przede wszystkim odporny na uderzenia i pogięcie. Gdyby ktoś szukał, to znajdzie u nich także wiele innych kontenerów np. na gruz, śmieci, odpady recyklingowe, a nawet szlam z oczyszczalni ścieków.

Re: Wywóz gruzu - gzdzie we Wrocławiu?

: 10 maja 2020, 22:17
autor: gabi22
Super, dzięki za informacje.

Re: Wywóz gruzu - gzdzie we Wrocławiu?

: 28 cze 2020, 10:01
autor: Walkowa
A jakich kontenerów używacie do wywożenia gruzu z budowy? Ja słyszałam, że można do tego wykorzystać kontenery elastyczne z polipropylenu. O takich workach Big-Bag jest mowa na przykład na stronie internetowej https://big-kam.pl/big-bag-1000-kg/. Co o nich sądzicie? Czy to Waszym zdaniem rzeczywiście będzie dobry wybór?

Re: Wywóz gruzu - gzdzie we Wrocławiu?

: 04 wrz 2020, 11:09
autor: waina
Jeżeli szukacie w Żarowie, albo w Bożanowie, to zdecydowanie powinniście zwrócić uwagę na ofertę firmy Eko-Wtór https://www.eko-wtorzarow.pl/oferta/wyn ... kontenerow. Oni mają bardzo kompleksową ofertę, korzystne ceny, kontenery przywożą na miejsce, później zajmują się ich wywiezieniem i utylizacją. Są zdecydowanie rzetelni, bez problemu można się z nimi dogadać co do szczegółów i terminu najmu, polecam.

Re: Wywóz gruzu - gzdzie we Wrocławiu?

: 09 paź 2020, 7:43
autor: lawenda
Znalezienie porządnej i niedrogiej firmy zajmującej się wywożeniem odpadów jest bardzo ważne. Jeżeli mieszkacie w świętokrzyskim, to polecam wam sprawdzić: Wywóz gruzu i odpadów budowlanych Starachowice Zawsze można na nich polegać :)

Re: Wywóz gruzu - gzdzie we Wrocławiu?

: 13 paź 2020, 13:04
autor: znosić
Sama od jakiegoś czasu rozglądam się za firmą świadczącą usługi wywozu gruzu i nie tylko. Myślałam, że jest to łatwe ale takie się nie okazało. Dlatego też zaczęłam pytać znajomych czy oni może nie mają namiarów na taką firmę. I tak udało mi się dostać namiary na tę firmę http://kamm.pl/ która to zajmie się wywozem gruzu i nie tylko. Także według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie