Strona 1 z 1

Re: Drzwi przesuwne dla szaf wnękowych

: 22 paź 2019, 23:17
autor: maggie
Drzwi przesuwne to świetne rozwiązanie do szafy wnękowej i garderoby. Ja właśnie zrobiłam sobie garderobę w sypialni i chcę zamówić do niej drzwi przesuwne z https://www.systemyprzesuwne.com.pl/ Mąż chciał żeby była otwarta garderoba ale według mnie to zły pomysł. Nie chcę żeby wszystko było widać.

Re: Drzwi przesuwne dla szaf wnękowych

: 11 gru 2019, 9:34
autor: karin33
Najlepszym rozwiązaniem do przedpokoju są pojemne szafy. Można w nich schować wszystkie kurtki i nic nie będzie musiało leżeć na widoku. Na przykład fajne i niedrogie znajdziesz tutaj https://meble-do-niemiec.pl/pl/c/SZAFY/84. Jakość jest wysoka, bo miały trafić na Zachód Europy. A jeśli chodzi o drzwi to mają różne rozwiązania dostępne - i uchylne, i przesuwne.

Re: Drzwi przesuwne dla szaf wnękowych

: 30 sty 2020, 22:42
autor: Anetta35
Jeżeli szukamy tego typu produktów, na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę w systemyprzesuwne . Znajdziemy tam wiele rozwiązań, które to idealnie sprawdzą się zarówno w naszym domu, jak i biurze. Co ważne, są one naprawdę estetyczne, a przy tym fajnie się prezentują:).

Re: Drzwi przesuwne dla szaf wnękowych

: 18 maja 2020, 12:22
autor: MoniMil
Polecam poczytać: https://blog.mirjan24.pl/drzwi-przesuwne-do-garderoby

Re: Drzwi przesuwne dla szaf wnękowych

: 21 wrz 2021, 22:55
autor: merił
Ja niedawno szukałam sprawdzonej firmy jeśli chodzi o szafy wnękowe i trafiłam na ofertę http://www.imex.bialystok.pl/oferta/szafy - zobaczcie sami, mają bardzo atrakcyjne warunki współpracy, do tego świadczą kompleksową obsługę jeśli chodzi o montaż szaf na wymiar. Ich szafy świetnie sprawdzą się w przedpokoju czy sypialni.

Re: Drzwi przesuwne dla szaf wnękowych

: 27 paź 2021, 20:51
autor: Patrycja Bibuła
Drzwi przesuwne są idealnym elementem przede wszystkim dla domu i mieszkań, jednak można je coraz częściej spotkać w restauracjach, hotelach lub biurach. Sprawdzają się w przestrzeniach dużych i małych, pozwalając na znaczne zaoszczędzenie miejsca.
Jako ruchome ściany, optycznie powiększają przestrzeń i dzielą ją na strefy. Dzięki temu na nawet bardzo wąskiej przestrzeni możemy w bardzo kreatywny sposób oddzielić np. sypialnię od łazienki, jadalnię od kuchni. Więcej w artykule
https://abcdekoracji.pl/drzwi-przesuwne ... cje-szafy/