Strona 1 z 1

Re: Wymiana grzejników - jak się za to zabrać?

: 29 paź 2019, 0:14
autor: Kalanss
Niestety nie mam tego za sobą i prawdę mówiąc obawiam się tego. Boję się samej wymiany a także tego, że wybiorę niewłaściwe grzejniki, które nie będą odpowiednio ogrzewać mieszkania i które w najgorszym wypadku będe musiała wymienić, a jak wiecie to spory koszt. Nie wiem jakie grzejniki kupić, jak na razie myślę o ofercie tego sklepu https://mat-dom.pl/ , ale mają tyle fajnych grzejników, że człowiek głupieje.

Re: Wymiana grzejników - jak się za to zabrać?

: 03 gru 2019, 9:11
autor: katpat
Grzejnik efektywnie ogrzewający mieszkanie i zapobiegający dostawaniu się zimnego powietrza z zewnątrz? To jak najbardziej możliwe – dowiedź się więcej, a może okaże się, że to rozwiązanie idealne dla twojego domu.

Re: Wymiana grzejników - jak się za to zabrać?

: 17 sty 2020, 14:36
autor: julajula
Ja na szczęście jestem już po wymianie grzejników i cieszę się, że mam to z głowy. Mąż nie ma czasu na to, aby wykonywać takie remonty, dlatego wynajęliśmy profesjonalną ekipę, która szybko uwinęła się z pracą. Co prawda koszt robocizny był dość spory, bo poszło na to ładnych kilka tysięcy razem z materiałami, ale udało nam się znaleźć kaloryfery pokojowe w dobrych cenach. Jak dobrze się poszuka to można znaleźć naprawdę dobre grzejniki w atrakcyjnych cenach - nam się udało. :D

Re: Wymiana grzejników - jak się za to zabrać?

: 24 mar 2020, 10:39
autor: dramka
ja pamietam ze my tez sie dlugo do tego zbieralismy... a jednak wymiana grzejnikow co jakis czas to podstawa i nie ma co tego odkladac, tym bardziej, ze to nie schodzi jakos dlugo, nam wszystko ogarnela firma Levada, mili fachowcy, kompleksowa robota, w razie czego tez serwisuja

Re: Wymiana grzejników - jak się za to zabrać?

: 30 mar 2021, 0:16
autor: meleczko
Jeśli chodzi o grzejniki płytowe, aluminiowe czy łazienkowe to w dobrych cenach kupicie je w hurtowni systemów sanitarnych JP-Instalacje w Chorzowie https://www.jp-instalacje.pl/oferta My tam się zaopatrzyliśmy i jesteśmy zadowoleni, bo nie przepłaciliśmy a jakość grzejników, które kupiliśmy jest bardzo dobra.