Strona 1 z 1

Zarządzania sprzedażą online

: 15 paź 2019, 17:59
autor: elka898
Sklepy w sieci coraz bardziej się rozwijają i powstaje ich naprawdę calkiem sporo, dlatego warto zwracać na nie uwagę i wybierać takie propozycje, które pomogą w prowadzeniu takiej działalności, czy coś mozecie polecić?

Re: Zarządzania sprzedażą online

: 15 paź 2019, 22:19
autor: misia909
A co powiesz na taką opcją, jak narzędzie do zarządzania sprzedażą, faktury online i dostęp do sprawdzenia magazynu? Brzmi świetnie, prawda? Jeśli tak, to zerknijcie na to, co oferuje Wam https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza Tam macie wszystkie szczegóły.

Re: Zarządzania sprzedażą online

: 22 gru 2019, 23:15
autor: Klara27
Muszę przejrzeć ich ofertę. Przymierzam się do założenia własnego sklepu internetowego z perfumami. Strona jest już w budowie. Mam nadzieję, że niedługo wejdzie w fazę testów i będę mogła ją zobaczyć. Najważniejsze mam już zrobione. Udało mi się znaleźć dostawcę perfum http://ptgtrading.pl/, z którym zamierzam podjąć stałą współpracę. Ceny hurtowe są bardzo korzystne, a minimum logistyczne dość niskie. Jakiego kuriera polecacie do współpracy? Chcę mieć pewność, że paczki będą trafiać do klientów, a nie do punktów odbioru.

Re: Zarządzania sprzedażą online

: 27 gru 2019, 20:09
autor: dramka
ja wam moge polecic takie fajne narzedzie,ktore bardzo ulatwia prace jak prowadzi sie sklep internetowy https://www.nazwa.pl/e-sklep/ bardzo fajne, kompleksowe oprogramowanie

Re: Zarządzania sprzedażą online

: 28 lut 2020, 20:03
autor: papadryl
ja wlasnie sobie wykupilem ten esklep od nazwy i musze przyznac, ze faktycznie, niezbedna rzecz jak dla mnie, juz teraz sobie nie wyobrazam bez tego pracy

Re: Zarządzania sprzedażą online

: 31 mar 2021, 10:16
autor: layne
Wiecie co jest przydatne? Aplikacja ReadIT OCR Smart, to aplikacja, która zaczytuje dane z faktur do systemu, z którego można je eksportować do swojego systemu finansowo-księgowego. Działa to sprawnie, faktura jest zaczytywana w 100%, to aplikacja firmy Docusoft https://readitocr.eu/ z Bielsko-Białej. Nie kosztuje to zbyt dużo, a pozwala na ogromną oszczędność czasu i sprawniejsze działanie, zdecydowanie polecam.

Re: Zarządzania sprzedażą online

: 03 sie 2021, 22:35
autor: tomek2
layne pisze: ↑31 mar 2021, 10:16 Wiecie co jest przydatne? Aplikacja ReadIT OCR Smart, to aplikacja, która zaczytuje dane z faktur do systemu, z którego można je eksportować do swojego systemu finansowo-księgowego. to zbyt dużo, a pozwala na ogromną oszczędność czasu i sprawniejsze działanie, zdecydowanie polecam.
Warto mieć coś podstawowego np. program do fakturowania, w rodzaju mega-tech https://www.mega-tech.com.pl/paragon-fiskalny/ W ten sposób zarządzanie fakturami jest o wiele łatwiejsze.