Strona 1 z 1

Oprogramowanie dla biur rachunkowych online

: 15 paź 2019, 17:39
autor: elka898
Temat numer jeden u mnie w biurze to oprogramowanie dla biur rachunkowych online. Chce w końcu usprawnić pracę całego zespołu i liczę na Was, że polecicie mi jakieś świetne rozwiązanie.

Re: Oprogramowanie dla biur rachunkowych online

: 15 paź 2019, 21:37
autor: misia909
Powiem Ci, że jest taki program, a konkretnie oprogramowanie, jak https://mb24.pl/ Korzystają z niego biura rachunkowe, jeśli chcą w jakiś sposób sobie pomóc, z wypisywaniem faktur, z rozliczeniami i z kontaktem z klientem. Możecie się nad tym zastanowić, jeśli potrzebujecie tego.

Re: Oprogramowanie dla biur rachunkowych online

: 22 paź 2019, 16:02
autor: Walkowa
Skoro już mowa o oprogramowaniu dla firm, to chciałam Wam też polecić nowoczesne systemy do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej, które oferuje firma Primesoft. Z jej pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/, do czego serdecznie Was zachęcam ;)

Re: Oprogramowanie dla biur rachunkowych online

: 20 maja 2020, 6:33
autor: Klara27
U nas dobrze się sprawdza program do fakturowania mFaktura https://www.vebo.pl/mfaktura-standard. Wzięliśmy wersję standard, ponieważ nie prowadzimy magazynu. Dla mnie najważniejsze jest, że program ma wszystko czego potrzebujemy i przede wszystkim jest łatwy w obsłudze, więc każdy sobie bez problemu poradzi.

Re: Oprogramowanie dla biur rachunkowych online

: 09 gru 2021, 23:06
autor: Trex
A ja mam pytanie pobieżne. Czy ktoś się orientuje czy https://aurero.com/ korzysta z jakiegoś oprogramowania dla biur rachunkowych, czy jest to osobne oprogramowanie do gabinetu lekarskiego czy przychodni z własnym rozwiązaniem księgowym dostosowanym do specyfiki rynku? Pytam bo szukam jakiegoś oprogramowania medycznego które kompleksowo zajmie się wszystkim w moim gabinecie, a nie że będę potrzebować do tego 10 różnych programów i sztabu dodatkowych pracowników.