Strona 1 z 1

Plecak na jedno ramie

: 07 paź 2019, 17:09
autor: Archi1
Zastanawiam się nad zakupem plecaka na jedno ramie. Nie wiem tylko jak bardzo opłąca się mieć taki plecak w praktyce. Czytałam pełen artykuł , na ten temat i wydaje mi się, ze jest to coś warte zainteresowania. Bo sa fajnie wygladają ale pytanie jak z praktyką.

Re: Plecak na jedno ramie

: 16 lis 2019, 17:05
autor: Andzia
Pamiętam, że kiedyś były takie modne, ale bezpieczniej chyba kupić taki klasyczny. Ja często jeżdżę na rowerze i poręczniej będzie mi nosić jeden z tych, które można kupić na Ceneo https://www.ceneo.pl/Plecaki/p:Vans.htm . To dobra marka, więc produkty są solidne. Jeszcze tylko nie wiem, jaki wybrać wzór, bo asortyment jest bardzo bogaty i urozmaicony.

Re: Plecak na jedno ramie

: 01 sty 2020, 23:57
autor: motylek
Bardzo duży wybór plecaków znajdziesz tutaj https://backupbags.pl/piorniki-dla-dzie ... opcow.html Nie wiem czy są w ofercie plecaki na jedno ramię - musiałabyś sobie sprawdzić. Ogólnie oferta tego sklepu jest bardzo rozbudowana i przystępne cenowo. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Re: Plecak na jedno ramie

: 17 sie 2020, 12:27
autor: Kiejstut7372
O wiele bardziej wygodne są plecaki na dwa ramiona. W modzie są plecaki damskie skórzane więc może za takim czymś rozejrzyj się? W sklepie https://e-mcklein.pl/pol_m_Plecaki_Plec ... e-439.html znajdziesz spory wybór takich plecaków.

Re: Plecak na jedno ramie

: 08 sty 2021, 23:39
autor: monka
Wszystko fajnie, ale przecież nie wolno zapominać, że plecak ma być nie tylko ładny, ale też wygodny i nieszkodzący na kręgosłup. Na szczęście, jeśli wie się, gdzie szukać, to bez problemu można taki znaleźć, na przykład w https://nos-to.pl/brand/step-by-step hama step by step light. Pamiętajcie, zawsze wybierajcie takie plecaki, w których będziecie czuć się komfortowo i nigdy za bardzo nie przeciążajcie swojego kręgosłupa.

Re: Plecak na jedno ramie

: 20 lut 2021, 19:33
autor: Komiś
A czy wiecie jak plecak prać? Widziałam ciekawe porady na https://supergalanteria.pl/blog/174_czy ... k-w-pralce . Wydaje mi się, że właśnie po przeczytaniu tego artykuły już będziecie wiedzieć jak zadbać odpowiednio o taki plecak. Bo jak jest fajny to jest go szkoda.

Re: Plecak na jedno ramie

: 01 mar 2021, 16:35
autor: olga83
Plecak powinno się dobrać tak, aby był dopasowany do potrzeb osoby, która będzie z niego korzystać. Wiadomo, że inny będzie dla pierwszoklasistów, a inny dla licealistów. Czym się kierować przy wyborze plecaka? Odpowiedź znajdziecie tutaj https://blog.panpablo.pl/plecak-do-szko ... do-liceum/ . Jest tam sporo ciekawych przykładów, które warto zapamiętać.

jak śćiągać z wrzuty