Strona 1 z 1

Regulator temperatury od Salus Controls - opinie

: 04 paź 2019, 12:57
autor: Jaross
Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat produktów (a szczególnie regulatorów temperatury) od Salus Controls? Macie może dla mnie jakieś ciekawe wskazówki w jakim kierunku pójść oraz na co warto postawić jeśli chodzi o ogrzewanie grzejnikowe, pozdrawiam i z góry dzięki za podpowiedzi!

Re: Regulator temperatury od Salus Controls - opinie

: 18 lis 2019, 11:02
autor: Erejka
Ja zamierzam postawić na ogrzewanie podłogowe;) Jednak takie regulatory temperatury to super sprawa. Co do kwestii ogrzewania to warto przemyśleć różne rozwiązania, każdy chce na pewno mieć wygodny sposób na ogrzewanie domu, a zarazem energooszczędny. Zastanawialiście się może nad pompą ciepła? Znalazłam na stronie https://erco-lodz.pl/pompy-ciepla/ firmę, która zajmuje się właśnie takimi instalacjami, także wentylacją z rekuperatorem, czy też klimatyzacją dla domów i firm.

bóle serca w młodym wieku

Re: Regulator temperatury od Salus Controls - opinie

: 27 lis 2019, 9:09
autor: Miras
Całkiem fajna sprawa podobno, generalnie stawianie na inteligentne instalacje w domu to dobry pomysł. Widziałam tego typu produkty w firmie https://zamel.com Może tu zapoznacie się z ich propozycjami na sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem i innymi rozwiązaniami dla nowoczesnych domów.