Strona 1 z 1

Hosting na początek

: 12 lut 2019, 13:39
autor: LadyD
Na początku nie wydawałabym kasy na serwer dedykowany. W zupełności wystarczy dobry, stabilny VPS. Jeśli nie jesteś dobry w konfigurowaniu takich urządzeń, warto dodatkowo poszukać VPS oferowanych z administracją. Mają taki w Statnet na przykład. Tutaj https://www.statnet.pl/hosting/ masz szczegółowe info. Wiem, że wiele osób korzysta z VPS u nich, bo mają stabilne serwery i fajne opcje jeśli chodzi o backup'y.

Re: Hosting na początek

: 10 cze 2019, 19:19
autor: topaz
Dobry hosting ma AZ. Ma też duży wybór domen https://az.pl/domeny/domeny-narodowe/ i jak dla mnie jest to super oferta nie na początek, ale do końca.

Re: Hosting na początek

: 17 cze 2019, 19:23
autor: diademe
Cześć wszystkim. Jeżeli szukacie dobrego i szybkiego hostingu, który zapewni wam działanie strony 24/7 na pełnych obrotach, to zachęcam do sprawdzenia oferty: https://www.arubacloud.pl/vps/oferta-vi ... erver.aspx firmy ArubaCloud. Doskonały VPS z możliwością konfiguracji, szybkie dyski SSD i w ogóle serwery wymiatają! Dajcie znać z czego wy korzystacie.

Re: Hosting na początek

: 25 sie 2019, 21:45
autor: Dasto
Jeśli jeszcze nie korzystacie z programów antywirusowych, to polecam Wam sprawdzić https://serwis-zyla.pl/program-antywiru ... tdefender/ Taki program jest bardzo skuteczny i chroni nasze elektroniczne dane.

Re: Hosting na początek

: 27 wrz 2019, 16:02
autor: monka
Z tego co ja wiem to hosting w nazwa.pl jest dobry, wiem to bo moja ciocia prowadzi sklep online i u nich ma. Mówiła że wszystko działa jak trzeba, bez problemu obsługują nawet duży ruch w sklepie. Patrzyłam na ich ofertę i program partnerski jest ciekawą opcją.

Re: Hosting na początek

: 18 lis 2019, 15:33
autor: mada1
Tutaj ważna jest szybkość i dopasowanie serwera do aktualnych potrzeb. Jeśli jest to duży ruch na stronie, dobrze jest wybrać https://www.netmark.pl/index.php bo dzięki ich doświadczeniu oraz dostępnych serwerom, masz pewność że wszystko chodzi tak jak potrzeba i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Re: Hosting na początek

: 30 gru 2019, 16:02
autor: bawarka
korzystam też z usług https://www.nazwa.pl/ Ogólnie wszystko jest ok, fakt faktem mają ceny wyższe niż konkurencja. Ale konkurencja nie spełnia moich oczekiwać o do jakości usług a tu nie mam uwag. Więc przynajmniej wiem za co płace

Re: Hosting na początek

: 14 sie 2020, 13:41
autor: sansa
Na początek można wybrać plan hosting small od Data Center i w miarę potrzeb rozbudować go o lepsze parametry. A jest w czym wybierać, bo ofertę mają dosyć szeroką. Może akurat któryś pakiet wyda wam się odpowiedni, zerknijcie https://www.sprintdatacenter.pl/.