Strona 1 z 1

Czyszczenie wykładzin.

: 01 sty 2019, 19:55
autor: Kowal
Czy orientujecie się ile może kosztować czyszczenie wykładzin - chodzi mi o stawkę jaka jest odpowiednia za metr/dzień pracy mamy sporo pomieszczeń z wykładziną a chcemy całkowicie odświeżyć nasz pensjonat. Z drugiej strony zastanawiamy się czy nie kupić profesjonalnej maszyny - https://www.asc-pro.pl/sklep/czyszczenie-wykladzin/ z tym, że to już nie jest tania sprawa, co myślicie? Które rozwiązanie będzie lepsze? Jakie macie doświadczenie w tym temacie.

angielski online dla początkujących

Re: Czyszczenie wykładzin.

: 02 sty 2019, 16:41
autor: Anna Walec
Nie wiem jakie są stawki, ale miałam już kiedyś praną wykładzinę w pracy i niestety nie wyschła. Trzeba na to uważać bo powstaje nieprzyjemny zapach.

Re: Czyszczenie wykładzin.

: 23 kwie 2019, 0:14
autor: mieczowa
Ja zawsze doradzam się wśród najbliższych. To jest najlepsze rozwiązanie według mnie.

Re: Czyszczenie wykładzin.

: 09 wrz 2019, 13:54
autor: kamil_radkowski
Stawki na ogół różnią się od siebie. Zależy to od wielu czynników. Od pewnego czasu zlecam to preofesjonalnej firmie, która znakomicie zna się na tym co robi. Wykładziny są odświeżone a ich wygląd jest zadawalający. Stosunek ceny do jakości jest tutaj kluczowym czynnikiem. Serdecznie polecam firmę atom-sprzątanie. Po więcej informacji zalecam odwiedzenie strony:

http://atom-sprzatanie.pl

Re: Czyszczenie wykładzin.

: 20 paź 2019, 22:33
autor: buzata
Czyszczenie wykładzin nie należy do łatwych zadań, ale mając odpowiednie środki czystości powinno się udać. Polecam stosować tego typu https://www.inco.pl/dzialalnosci/domowe ... -czystosci , które są ekologiczne i nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie oraz środowisko

Re: Czyszczenie wykładzin.

: 23 paź 2019, 9:44
autor: Malva
Czyszczenie wykładzin jest proste jeśli ma się profesjonalne odkurzacze piorące. Odkurzacza szybko i dokładnie pierze wykładziny, dywany a nawet tapicerkę. Bardzo dobre odkurzacze oferuje firma Verde Avis. U nich można też zamówić profesjonalne środki do usuwania trudnych zabrudzeń.

Re: Czyszczenie wykładzin.

: 30 mar 2020, 18:07
autor: goodwer
Ja na całe szczęście nie mam w domu żadnych wykładzin, tylko i wyłącznie panele oraz płytki. Natomiast wiem, że ważny jest dobór odpowiednich produktów do sprzątania. Nie wiem czy sprawdzaliście już ofertę https://www.proformula.com/pl/ ? Mają szeroki wybór preparatów czyszczących, najwyższej jakości. Warto nieco bliżej zapoznać się z ich ofertą, tym bardziej że przemawia za tym zarówno jakość, jak i cena.

Re: Czyszczenie wykładzin.

: 28 kwie 2020, 13:16
autor: likka9
jeżeli chodzi o czyszczenie wykładzin, to na początek jest dobrze tez kupić własnie sobie roombę ona rewelacyjnie odkurza wszystko nawet z najmniejszych okruchów :)

Re: Czyszczenie wykładzin.

: 03 maja 2020, 0:02
autor: elżbieta66
Odkurzanie to jedno, a ja potem jeszcze musze po odkurzaniu umyć te podłogi, zazwyczaj robię to mopem parowym od ariete. Szybkoi skutecznie umyje wszystkie plamy

Re: Czyszczenie wykładzin.

: 03 maja 2020, 0:13
autor: kira
likka9 pisze: ↑28 kwie 2020, 13:16 jeżeli chodzi o czyszczenie wykładzin, to na początek jest dobrze tez kupić własnie sobie roombę ona rewelacyjnie odkurza wszystko nawet z najmniejszych okruchów :)
Chciałabym jakiegoś robota do mycia, co sądzisz o braavie? Bo planuję kupić :D

Re: Czyszczenie wykładzin.

: 22 maja 2020, 13:13
autor: elżbieta66
Braava jest super, myje dokładnie i jest cicha, co mnie równiez zaskoczyło, mega udogodnienie jezli chodzi o oszczedność czasu.

Re: Czyszczenie wykładzin.

: 21 kwie 2021, 1:03
autor: ginamó
W czyszczeniu wykładzin niezwykle pomocny okazał się system centralnego odkurzania, zaproponowany przez https://odkurzaczecentralne.org.pl/ofer ... ania-domu/ . Z całą pewnością jest to jakość, której było nam trzeba od bardzo dawna. Odkurzamy na sucho i mokro, ale nie tylko wykładziny - dlatego odkurzacz jest bardzo uniwersalny.

Re: Czyszczenie wykładzin.

: 12 lip 2021, 17:49
autor: dajmąd
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://www.odkurzamywszystko.pl/odpylania/