Strona 1 z 1

Telewizja przemysłowa

: 24 wrz 2019, 23:53
autor: jogurtowa
Pojawiają się pogłoski, że ma u nas w biurowcu być zamontowana telewizja przemysłowa. Ma ona swoim zasięgiem obejmować zarówno sam biurowiec jak i parking i hale magazynowe na terenie kompleksu. Ma to zapobiegać kradzieżom, niszczeniu mienia i innym negatywnym zjawiskom. Ja jestem zdecydowanie za montażem takiego monitoringu. A jakie jest Wasze zdanie?

Re: Telewizja przemysłowa

: 23 paź 2019, 9:15
autor: klocia
Ja tam się nie znam na takiej technologii. Dla mnie jak słyszę telewizja to kojarzy mi się to z siedzeniem na kanapie i wcinaniem chipsów. My z mężem to jesteśmy fanami sportu także pierwsze co to zakupiliśmy https://www.upc.pl/telewizja/kup/pakiet ... t-premium/ żeby być ze wszystkim na bieżąco

Re: Telewizja przemysłowa

: 28 kwie 2020, 11:10
autor: elżbieta66
Nie wiem jak Wy, ale ja po prostu wybrałam dla siebie najlepsza telewizję poprzez porównywarkę https://panwybierak.pl/oferty/ wszystko elegancko rozwiązane, konkretnie i do tego dobre ceny, a początkowo nie wierzyłem ze znajdę dobrą telewizję razem z internetem w tak niskiej cenie.

Re: Telewizja przemysłowa

: 18 wrz 2020, 14:08
autor: frea
Jeżeli rozglądacie się za porządną firmą, która zajmuje się telewizją przemysłową i innymi systemami zabezpieczeń to polecam wam skontaktować się z http://abmalarm.pl/wp/ Sam korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Firma ta ma swoją siedzibę we Wrocławiu więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.