Strona 1 z 1

Jak zadbać o zdrowie w okresie menopauzy?

: 16 wrz 2019, 11:35
autor: True
Jesteś kobietą w okresie menopauzy i chcesz zadbać o swoją sylwetkę oraz zdrowie? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą cateringu dietetycznego https://dietafigura.pl/nasze-diety/. Polecają oni dietę GO! SLIM – która odpowiednio prowadzi do redukcji masy ciała.

Re: Jak zadbać o zdrowie w okresie menopauzy?

: 27 paź 2019, 23:35
autor: kostka9
To szczególny czas dla kobiety, sporo zmian w organizmie zachodzi. Ja nie zrezygnowałam z jednego, z belary czyli tabletek anty które brałam. Różnie z płodnością mimo różnych objawów może być. Dlatego wolałam nie ryzykować.

Re: Jak zadbać o zdrowie w okresie menopauzy?

: 31 gru 2019, 14:03
autor: Bilba
To fakt, że dobór antykoncepcji w tym przypadku jest szczególnie istotny. Wiem, że bardzo polecane dla kobiet w wieku okołomenopauzalnym są tabletki Orlifique. Zresztą, polecane też przy problemach z cukrzycą, czy przy żylnej chorobie zakrzepowo zatorowej.

Re: Jak zadbać o zdrowie w okresie menopauzy?

: 13 sty 2020, 16:07
autor: kosmetyczna87
warto przyjmował odpowiednie tabletki na menopauzę, chociaż uważam że odpowiednia dieta jest równie ważna

Re: Jak zadbać o zdrowie w okresie menopauzy?

: 16 sty 2020, 13:43
autor: klamka
A słyszałyście kiedykolwiek coś na temat stomii? Jeśli nie, to zachęcam do zajrzenia na strone : http://www.stomia.pl/pl/przed-zabiegiem ... est-stomia ponieważ znajdziecie tam ogromną ilość informacji na ten temat. Według mnie, może wam się przydać w przyszłości :)