Strona 1 z 1

Walizka niemiecka titan

: 15 wrz 2019, 19:39
autor: Freja
Dlaczego warto kupić walizkę niemieckiej marki titan? Przede wszystkim, że walizki tej firmy są niezawodne i modne. Sprawdź ofertę https://titan-travelite.com.pl/pl/conte ... nnowacyjna i przekonaj się jak wysoce funkcjonalna może być walizka – np. z wieszakiem czy gniazdem USB!

Re: Walizka niemiecka titan

: 02 gru 2019, 18:03
autor: Joleczka091
Na wyjazdy wakacyjne z pewnością potrzebne są porządne i solidne walizki. Zawsze trzeba dobrać walizkę do długości wyjazdu i ilości potrzebnych rzeczy do zabrania. Trzeba przemyśleć, czy woli się walizki twarde czy może miękkie. Dla mnie najwygodniejsze są walizki na czterech kółkach, bo nie tylko łatwo się je prowadzi, ale również potrafią samodzielnie stać i się nie przewracają.

Re: Walizka niemiecka titan

: 03 kwie 2021, 16:26
autor: Walkowa
A czy kupowaliście kiedyś jakieś walizki dla Waszych dzieci? Ja ostatnio trafiłam na całkiem spory wybór takich właśnie walizek na stronie internetowej https://costway.pl/plecaki-walizki-turystyczne. Są naprawdę bardzo fajne i kolorowe, a przy tym wcale nie mają wygórowanych cen. Warto też zaznaczyć, że za dostawę w tym sklepie nic nie trzeba płacić, więc wydaje mi się, że naprawdę opłaca się tam rozejrzeć ;)