Strona 1 z 1

Re: Stołki barowe w domu to dobry pomysł?

: 02 wrz 2019, 21:59
autor: DamianOs
My kupiliśmy do naszej kuchni właśnie hokery w stylu barowym, bo jednak do kuchni potrzebowaliśmy eleganckich i dobrze wykonanych krzeseł wyższych ze względu na wyspę kuchenną. Dlatego nasz ostateczny wybór padł na model SIREL w kolorze niebieskim, bo w podobnej kolorystyce jest również jest cała kuchnia. Jeśli nadal nic ciekawego nie znalazłeś, to zajrzyj do Edinos https://www.edinos.pl/hokery-retro bo jest tutaj w czym wybierać. Do tego ceny są ok, tak samo jak terminy realizacji zamówienia. Nie trzeba co chwilę dzwonić i się dowiadywać, jak niestety jest to w dużych sieciówkach.

Re: Stołki barowe w domu to dobry pomysł?

: 05 wrz 2019, 16:19
autor: mieszkaniowo
Sprawdź jakie masz wymiary mebli kuchennych, dopiero potem kupuj stołki barowe. Moim zdaniem fanie wyglądają, ale przy wysokich barkach i wysokich meblach. Nie każdej kuchni będzie dobrze z wysokimi stołkami. ;)

Re: Stołki barowe w domu to dobry pomysł?

: 10 lis 2019, 20:30
autor: Didi34
Według mnie to bardzo ciekawy pomysł, ale i praktyczny. U nas są właśnie takie krzesełka ala barowe i sprawdzają się świetnie przy wyspie kuchennej. Obecnie z kolei my poszukujemy do garażu stojaka na śmieci - https://nettrading.pl/stojaki-i-worki-na-smieci żeby móc je wygodnie segregować w większych ilościach. Widziałam podobne stojaki u siebie w pracy i świetnie zdają egzamin właśnie do celu segregacji.