Strona 1 z 1

Witaminy dla kobiet

: 26 sie 2019, 14:20
autor: True
Potrzebujesz witaminy dla kobiet w ciąży? W takim razie sprawdź ofertę na apteka-leki.pl i wybierz najlepsze witaminy i minerały. Bardzo serdecznie polecam ten sklep internetowy – wysyłka realizowana jest niezwykle szybko.

Re: Witaminy dla kobiet

: 08 wrz 2019, 22:07
autor: diademe
Myślę, że jeżeli postanowiliście starać się o dziecko, to według mnie, powinnaś zrobić wszystkie podstawowe badania. Zastanów się również nad suplementami, które z pewnością pozytywnie wpłyną na wasz organizm. Tutaj :https://top-supplemente.de/vitamine-zur ... rken-kann/ możecie znaleźć artykuły na temat zdrowia, witamin i zdrowej diety - myślę, ze warto tam zajrzeć.

Re: Witaminy dla kobiet

: 24 lut 2020, 22:02
autor: Walkowa
Ogólnie bardzo ważne jest zdrowe odżywianie w ciąży. Trzeba zadbać o to, aby każdego dnia dostarczać sobie niezbędnych witamin i związków mineralnych. Warto spożywać warzywa, owoce, ryby morskie i inne zdrowe produkty :)

Re: Witaminy dla kobiet

: 06 sie 2020, 23:20
autor: katia
A co sądzicie o kroplówkach witaminowych? Tutaj https://mediderm.com.pl/oferta/kroplowki-witaminowe jest takie rozwiązanie dostępne. W kilka chwil można bowiem dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych witamin. Taka opcja jest naprawdę godna uwagi, bo można poczuć się lepiej i przede wszystkim w ten sposób poprawić swój wygląd.

Re: Witaminy dla kobiet

: 30 wrz 2020, 16:40
autor: Gszegosz99
Faktycznie, to ważna rzecz. W końcu dzisiaj każdy potrzebuje odpowiedniej suplementacji. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://www.phamily.pl/kategoria/zelazo,0.html i tam znaleźli minerały i witaminy, które wspomogą Wasz organizm. Powinniście podejść do tego na poważnie, bo to bardzo ważna rzecz.

Re: Witaminy dla kobiet

: 01 paź 2020, 14:38
autor: mart22
Przede wszystkim, wszystkim nam brakuje bardzo ważnej witaminy D, której zwyczajnie jest za mało. Warto więc regularnie ją suplementować, aby móc być w jak najlepszym zdrowiu. Polecam zatem zacząć od https://vitasolaris.pl/ gdzie znajdziesz jakościową witaminę D i to za darmo przez cały rok!

Re: Witaminy dla kobiet

: 09 paź 2020, 9:57
autor: Kaja
Kwas foliowy, witamina D, żelazo, kwasy omega-3 i jod to podstawa.

Re: Witaminy dla kobiet

: 15 paź 2020, 19:46
autor: lanza
Faktycznie o tej porze roku każdy powinien witamine d suplementować ale najważniejsza jest witamina d dla dzieci bo jesienią to ze słońca jej nie pobierzemy, podaję dziecku probiotyk który ma tą witaminę w składzie