Strona 1 z 1

Firma a kredyt

: 26 sie 2019, 9:54
autor: True
Prowadzisz firmę i potrzebujesz kredytu? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą agencji finansowej http://www.e-bankier.pl/. Udziela ona kredyty dla firm w prosty i szybki sposób.

Re: Firma a kredyt

: 29 sie 2019, 10:21
autor: honney
Firmom opłaca się także korzystać z odnawialnej linii finansowania www.finiata.pl Takie rozwiązanie zapewnia nawet większe kwoty gotówki i nie trzeba z nich korzystać od razu, bo da się wypłacać tyle pieniędzy, ile w danej chwili jest konieczne.

Re: Firma a kredyt

: 07 paź 2019, 11:03
autor: karin33
Jeśli chodzi o takie kredyty to mogę Wam polecić usługi firmy Probitas Finance. Tutaj http://www.probitasfinance.pl/ bezpośrednie namiary na firmę. Znają się na pośrednictwie finansowym jak mało kto. Potrafią wynegocjować świetne warunki - niedostępne dla "normalnych" ludzi. Także warto sprawdzić.

Re: Firma a kredyt

: 28 paź 2019, 13:11
autor: katpat
Kredyt na rozkręcenie działalności to świetny pomysł, ale niestety wcale nie jest łatwo go dostać. W końcu bank nie ma pewności, czy firma będzie przynosić dochody i kredytobiorca będzie wypłacalny. Świetnym rozwiązaniem jest tutaj kontakt z pośrednikiem kredytowym. Wspomnę o jednym, z którym miałam do czynienia i któremu ufam - https://bydgoszcz.habzafinanse.com.pl/ - są po prostu bardzo solidni i skuteczni.

Re: Firma a kredyt

: 07 sty 2020, 2:47
autor: Kalanss
W znalezieniu dobrej oferty kredytu online pomocne jest posiadanie wiedzy o kredytach, warunkach ich przyznawania, umowach kredytowych, ukrytych kosztach itp. Dzięki tej wiedzy cięzej jest nas oszukać. Nie wiecie skąd mozęcie ja uzyskać? Zajrzyjcie tutaj http://www.piknikpiracki.pl/

Re: Firma a kredyt

: 14 maja 2020, 11:53
autor: Kaja
Banki są dosyć restrykcyjne jeżeli chodzi o kredyty firmowe.

Re: Firma a kredyt

: 14 maja 2020, 13:30
autor: szykudori
Żadnych kredytów. Zwłaszcza w obecnej sytuacji!

Re: Firma a kredyt

: 16 maja 2020, 16:58
autor: czarov
Firmowe kredyty trochę się różnią od tych prywatnych dlatego moim zdaniem będzie Ci potrzeby sprawdzony doradca finansowy Legionowo i tu w okolicach to mogę nawet kogoś polecić jednak wydaje mi się, że taki doradca lepiej dobierze kredyt firmowy dopasowany do Twoich potrzeb niż Ty sam, ale mogę się mylić. W razie czego odezwij się.

Re: Firma a kredyt

: 26 maja 2020, 15:52
autor: klappen
Też brałem kredyty niby wszystko było pod kontrolą, a jednak nie... po jakimś czasie moja firma przestała dobrze prosperować i musiałem zgłosić się do http://www.paulewicz.pl/upadlosci-likwidacje/ po pomoc jak ogłosić upadłość konsumencką i umorzyć choć część długów. Mam nauczkę na przyszłość...

Re: Firma a kredyt

: 24 cze 2020, 22:26
autor: alutka90
Witam,jaki kredyt byscie polecili? Mysle nad kredytami pod nieruchomosc. Zalezy mi na tym,aby nie popelnic bledu i skorzystac z dobrej oferty. https://ambulatorium-kredytowe.pl/kredy ... uchomosci/ Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.

Re: Firma a kredyt

: 30 cze 2020, 18:38
autor: koral
Najlepiej to zerknąć sobie tutaj https://kredo24.pl . Jest to darmowy serwis internetowy, który wspomaga starania firm o finansowanie bankowe. Warto się tam zarejestrować. Nie trzeba chodzić po bankach, tracić czas. Tutaj jest ciekawe rozwiązanie, które pozwala na skorzystanie z dobrej oferty bez wychodzenia z firmy. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Re: Firma a kredyt

: 04 lip 2020, 21:15
autor: alutka90
Kredyt na firmę może okazać się świetnym zastrzykiem gotówki, dzięki któremu będziesz mógł rozwinąć swój biznes. Oczywiście rynek jest aktualnie zalany wręcz ofertami, dlatego warto skorzystać z kalkulatora kredytowego, a także poznać sposób liczenia rat kredytu, a o tym możesz poczytać na https://jakwyjsczdlugow.pl/jak-obliczyc-rate-kredytu/.

Re: Firma a kredyt

: 08 lip 2020, 3:41
autor: alutka90
,

Re: Firma a kredyt

: 08 lip 2020, 12:29
autor: rucinski
Kredyt w firmach jest potrzebny z wielu powodów - to dla zachowania płynności finansowej, to dla zwiększenia wypłacalności, ale też po prostu, mamy ochotę coś dokupić, stać nas na małą ratę i nie chcemy niepotrzebnie korzystać z własnych pieniędzy. Ja to rozumiem, dlatego podpowiadam, że ten doradca kredytowy https://kredytybialystok.com/ pomoże Wam coś dobrać.

Re: Firma a kredyt

: 21 lip 2020, 8:45
autor: Anus83
Polecam skonsultować temat z pośrednikiem. Ja współpracowałam z Panem Piotrem z http://finansowypiotr.pl/ i muszę przyznać, że bardzo mi pomógł. Uniknęłam wplątania się w niefajną ofertę kredytową i wspólnie znaleźliśmy odpowiednie rozwiązanie. Jestem mu bardzo wdzięczna.

Re: Firma a kredyt

: 24 wrz 2020, 18:52
autor: Bella33
W kwestii wszelkich porad finansowych na Śląsku specjalistów znajdziecie tutaj https://finanse-slask.pl/. Rzetelnie podchodzą do wykonywanej pracy i potrafią skutecznie pomóc oraz doradzić w wielu sytuacjach. Zdecydowanie polecam ich usługi.

Re: Firma a kredyt

: 24 wrz 2020, 18:55
autor: karcia25
Jasne, że nawet w trudnych czasach związanych z epidemią można ogarnąć kredyt dla firm tylko myślę, że nie samemu. Sami się teraz zastanawiamy razem z moim wspólnikiem nad takim rozwiazaniem, ale firme https://www.boldinvest.pl/ chyba poprosimy o pomoc. Jednak maja wieloletnie doswiadczenie w finansach wiec wiedza co sie oplaca, a co nie. Szczegolnie, ze teraz ten rynek jest zachwiany i nigdy nie wiadomo co jutro przyniesie...

Re: Firma a kredyt

: 26 maja 2021, 16:51
autor: mart22
To co ma szczególne znaczenie w kwestiach finansowych, szczególnie przy firmie, to wsparcie notarialne. Warto zatem korzystać z propozycji, które są cenne i wartościowe i nawiązywać tego typu współpracę. Zachęcam zatem do zajrzenia na stronę https://notariusz-stawowa.pl/ gdzie trafisz na tego typu pomoc.

Re: Firma a kredyt

: 06 cze 2021, 10:29
autor: Sławomir
Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale w przypadku przedwczesnej spłacie kredytu należy Wam sie zwrot części kosztów kredytu. Dlatego zdecydowanie mogę Wam polecić usługi firmy https://back2you.pl/wniosek-o-zwrot-prowizji-kredytu/ , ponieważ sam skorzystałem i jestem bardzo zadowolony.

Re: Firma a kredyt

: 12 cze 2021, 0:01
autor: tobiś
Kredytobiorcy IDEA BANKu mogą domagać się aktualnie od Pekao SA i idea money zwrotu pieniędzy za pakiety płynnościowe, kaucje i niektóre ubezpieczenia. Wiele jednak zależy od posiadanej umowy. Jeśli chcecie sprawdzi czy należy wam się zwrot, to warto przesłać umowę na adres email: ideazwroty@lextio.pl . Można także skontaktować się pod nr 665 839 292. Pieniądze za pobrane kaucje wypłacają od ręki. Może okazać się, że jest to naprawdę spora kwota.