Strona 1 z 1

Automatyka do sterowania oświetleniem

: 14 sie 2019, 11:06
autor: dron
Szukam jakiejś niezawodnej automatyki z przeznaczeniem do sterowania oświetleniem. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwage przy ich wyborze? Chodzi o sterowanie oświetleniem wewnętrznym oraz zewnętrznym.

Re: Automatyka do sterowania oświetleniem

: 21 sie 2019, 11:15
autor: margiel
Takie systemy stają się coraz bardziej popularne. Integrują w sobie takie funkcjonalności jak sterowanie czujnikami zmierzchu, wyłącznikami czasowymi czy schodowymi.
W zasadzie cały czas się rozwijają i znajdują nowe rozwiązania - coraz częściej oświetleniem można sterować w sposób zdalny.

Tutaj przykład urządzenaia: https://www.sabur.com.pl/sterowanie-osw ... m-z-e-line za pośrednictwem którego można sterować oświetleniem.

Re: Automatyka do sterowania oświetleniem

: 05 mar 2020, 19:06
autor: alutka90
Jeśli szukacie automatyki do sterowania oświetleniem, to na pewno powinniście zajrzeć na https://www.zasilacze-meanwell.pl/120-ldh-sterownik-led, gdzie możecie znaleźć najnowocześniejsze rozwiązania.

Re: Automatyka do sterowania oświetleniem

: 05 kwie 2020, 23:14
autor: koral
Poczytajcie sobie na tej stronie https://www.shemeck.pl/artykuly/37_prog ... awowe.html na temat programowania sterowników PLC . Taka wiedza może się przydać. W ogóle na tej stronie jest wiele praktycznych artykułów z poradami, które można wykorzystać. Wszystko tam dokładnie tłumaczą.

Re: Automatyka do sterowania oświetleniem

: 30 wrz 2021, 11:15
autor: piotruśt
Jako prężnie działające przedsiębiorstwo https://alcon-sklep.pl dostarcza zainteresowanym nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej. W asortymencie znajdują się między innymi: sterowniki, siłowniki, regulatory, przemienniki częstotliwości, czujniki, a także nawilżacze i wodomierze mieszkaniowe.

Re: Automatyka do sterowania oświetleniem

: 07 paź 2021, 18:15
autor: alutka90
Witajcie! Poszukuję sklepu internetowego z częściami komputerowymi. Prowadzę serwis a sklep z którym do tej pory pracowalem niestety zostal zamknięty. Zależy mi na roznego rodzaju elektornice i zasilaczach. Znalazlem taką stronę https://www.shemeck.pl/237-komponenty co o tym sądzicie ?

Re: Automatyka do sterowania oświetleniem

: 13 paź 2021, 16:38
autor: żyłka
W tym przypadku najlepiej sprawdzi się automatyka przemysłowa sklep - Automatik. Firma oferuje sprzedaż i naprawę poszczególnych urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej i naprawdę widać, że zna się na tym, co robi. Zawsze mogę na nich polegać i wiem, że wykonają moje zlecenie szybko i dobrze.

Re: Automatyka do sterowania oświetleniem

: 18 paź 2021, 12:20
autor: Violuś
Szeroko pojęta automatyka wkracza do naszego życia coraz bardziej.Będzie się tak działo jeszcze bardziej w branżach związanych z produkcją.Tam automatyka zadomowiła się już na dobre. Miarą robotyzacji jest ilość robotów przypadających na 10 tys. zatrudnionych - w Polsce to poziom 46 robotów. Jak Polska wygląda w tej kwestii na tle innych krajów? Daleko nam jeszcze do takich krajów jak Włochy, Francja czy Czechy ale wiele zależy także od branż oraz ilości zatrudnionych w danych krajach. Branża samochodowa dość mocno nasycona jest robotami a np. ilość zatrudnionych osób na Słowacji jest zdecydowanie niższa niż w Polsce - stąd tez wysoka pozycja tego kraju w tych rankingach. Zachęcam do lektury tego bloga - bardzo ciekawe artykuły związane z tą dziedzina gospodarki.