Telewizor

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
Awatar użytkownika
malwinka
Posty: 73
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:48

Telewizor

Post autor: malwinka »

Cześć mam pytanie, czy wypada dać telewizor w prezencie na rocznicę ślubu teściom. Niedługo wybieramy się do nich na uroczystość i tak naprawdę wiem, że teściowa wszystko ma w kuchni ogólnie w domu dlatego też mam dylemat co im kupić. Wraz z mężem pomyśleliśmy, że może kupimy im nowy telewizor do salonu, bo oczywiście mają, ale w sypialni w salonie niestety nie. Czy oglądaliśmy różne telewizory na stronie Ceneo https://www.ceneo.pl/Telewizory/p:Toshiba.htm Ceny nie są aż tak wysokie ? Tylko pytanie, czy telewizor to dobry pomysł na prezent.
Awatar użytkownika
wystrzaloweceny
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2019, 14:21

Re: Telewizor

Post autor: wystrzaloweceny »

Wpisz sobie Telewizory LG - Ceneo.pl i wyskoczy Ci masa fajnych ofert ;) Moim zdaniem jedne z najlepszych telewizorów dostępnych na rynku. Piękny obraz i przede wszystkim cena dopasowana do jakości :) Płacisz za to co rzeczywiście oczekujesz a nie za markę ;)
Michał

Re: Telewizor

Post autor: Michał »

Myślę, że to dobry pomysł na prezent, a jubilaci będą zadowoleni. Na stronie www.taniomania.pl/t/telewizor-55-cali-samsung możecie znaleźć 55 calowe tv firmy Samsung, która posiada świetne rekomendacje na rynku. Z pewnością wybierzecie im jakiś fajny model, który posłuży im przez wiele lat. Na stronie znajdziecie porównanie cen w różnych sklepach i liczne promocje.
ODPOWIEDZ