Strona 1 z 1

Choinka - gdzie kupić?

: 30 lip 2019, 14:54
autor: reksio
Gdzie kupujecie choinki? Przyznam, że u mnie co rok jest żywe drzewko, a zwykle zamawiam od https://www.choinki.pl/ . Mają bogatą ofertę, w tym: drzewek ciętych, drzewek w doniczkach, stojaków. Podzielcie się opiniai, skąd Wy bierzecie drzewko na Wigilię?

Re: Choinka - gdzie kupić?

: 09 sie 2019, 13:08
autor: Walkowa
Równie ważne co sama choinka są również ozdoby na choinkę. Gdzie się w nie tak właściwie zaopatrujecie? Macie jakieś swoje sprawdzone sklepy? Ja na przykład w zeszłym roku sporo fajnych bombek zamówiłam na happenings.pl. Kojarzycie to miejsce?

Re: Choinka - gdzie kupić?

: 25 lis 2019, 22:08
autor: Kaszkin87
Jeżeli znudziły się Wam tradycyjne ozdoby na choince, to serdecznie polecam Wam zapoznanie się z tym artykułem https://www.domowe-sposoby.pl/rozne/jak ... -po-kroku/ z którego dowiecie się jak zrobić pięknie wyglądające ozdoby z papieru!

Re: Choinka - gdzie kupić?

: 05 maja 2020, 13:11
autor: Kamila
Choinkę sztuczną zamawiałam na https://alechoinka.pl/10-choinki-sztuczne wszyscy zadowoleni z choinki PE, która wygląda rzeczywiście jak żywa

Re: Choinka - gdzie kupić?

: 07 maja 2020, 13:55
autor: kruger
Jeżeli mieszkacie na terenie województwa zachodniopomorskiego i rozglądacie się za odpowiednimi choinkami to polecam wam zajrzeć na stronę http://choinki.in/ Tam znajdziecie świerki pospolite, świerki srebrne i jodły kaukaskie.

Re: Choinka - gdzie kupić?

: 04 gru 2020, 14:22
autor: Baśka959
A jaki rodzaj drzewka konkretnie potrzebujesz? Ja co roku zamawiam choinkę na http://alechoinki.pl/ masz tam do wyboru jodłę kaukaską, świerk srebrny i pospolity. Szczególnie polecam świerk srebrny, super się prezentuje w nowoczesnym wystroju!

Re: Choinka - gdzie kupić?

: 09 paź 2021, 1:16
autor: meleczko
My zdecydowaliśmy się na sztuczne drzewko, bo naturalna choinka wcale nie jest ekologicznym wyborem, szkoda że takie drzewko rośnie długo, by posłużyć nam potem zaledwie kilka tygodni po czym idzie na śmietnik... Przestało nam się to podobać odkąd staramy się żyć z większym poszanowaniem środowiska i dlatego kupiliśmy porządną sztuczną choinkę, która będzie nam służyć długimi latami. Online kupiliśmy w Virpol świerk na pniu i sami zobaczcie, że wygląda świetnie https://www.sztuczne-choinki.com.pl/pl/ ... PE-PCV/171 To był zdecydowanie dobry wybór.

Re: Choinka - gdzie kupić?

: 12 paź 2021, 20:52
autor: Wór
o do ekologii, to nie mogę się zgodzić. Sztuczna choinka posłuży 3, góra 4 lata i ją wyrzucisz. Do recyklingu się nie nadaje, więc jej utylizacja będzie znacznym obciążeniem dla środowiska. Z kolei żywe choinki, które zamawiam ze strony https://choinka.online/pl/c/Choinki/13 pochodzą z polskich plantacji, nie z lasu. A więc zostały wyhodowane właśnie w tym celu.