Strona 1 z 1

Własna firma i zamówienia publiczne

: 24 lip 2019, 11:59
autor: mali9021
Rozwijając własną firmę można korzystać z wielu ciekawych możliwości i można brać udział w różnych wydarzeniach i w różnych projektach. Dla mnie teraz takim wyzwaniem są zamówienia publiczne, z których mam nadzieję już niedługo skorzystam. Na stronie https://www.portalzp.pl/ zdobywam wiedzę i liczę, że nauczę się czegoś ciekawego.

Re: Własna firma i zamówienia publiczne

: 31 paź 2019, 10:19
autor: karin33
Rozwój firmy jest bardzo ważny. Dlatego moim zdaniem warto wdrożyć w swoich firmach certyfikaty ISO. Posiadanie takich certyfikatów pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Wiem, że Adam Sznajder specjalizuje się w takiej tematyce. Tutaj http://www.adees.net/ namiary na niego. Z pewnością pomoże.

Re: Własna firma i zamówienia publiczne

: 14 sty 2021, 13:11
autor: fijałekwojtek
Zgadzam się z odpowiedzią powyżej, wizerunek firmy jest bardzo ważny. Konkurencji jest teraz pełno, każdy chce być lepszy od drugiej osoby.
--
Tania dieta pudełkowa

Re: Własna firma i zamówienia publiczne

: 25 lut 2021, 17:59
autor: waina
My mieliśmy kilka takich zamówień, to całkiem dobra sprawa, My podczas budowy naszego sklepu, musieliśmy zadbać również o jego otoczenie, mam tu na myśli elementy małej architektury, takie jak słupki, stojaki na rowery, donice betonowe, kosze, czy ławki. Nimi zajęła się u nas firma INVESTIM https://www.investim.com.pl/oferta z Warszawy. To rzetelna firma, pracują na terenie całej Polski, mają korzystna ofertę, atrakcyjne ceny, wykorzystują jedynie dobrej jakości materiały, a ich produkty są porządnie wykonane i trwałe.

Re: Własna firma i zamówienia publiczne

: 21 mar 2021, 9:46
autor: monka
A jak z siedzibą firmy? Podpowiem, że wirtualne biuro sprawdza się bardzo dobrze i w moim wypadku. Pozwoliło mi zaoszczędzić pieniądze, ponieważ nie muszę zatrudniać pracowników, kupować zaplecza biurowego, czy ponosić kosztów z tytułu prowadzenia biura. Polecam tę formę szczególnie osobom które dopiero zaczynają przygodę z prowadzeniem własnej działalności. Warto wybrać ofertę ze strony http://wirtualne-biuro.com.pl

Re: Własna firma i zamówienia publiczne

: 15 kwie 2021, 0:44
autor: Michał
A powiedzcie mi, czy korzystał ktoś z Was z usług firmy Hamilton? Potrzebuję pomocy w wyrobieniu sobie opinii, ponieważ muszę znaleźć kogoś do badania środowiskowego, a konkretnie to ścieków u mnie w przedsiębiorstwie i trafiłem na ich stronę https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... a-sciekow/.

Re: Własna firma i zamówienia publiczne

: 11 maja 2021, 21:58
autor: ośą
Jeżeli ruszasz z firmą, to warto zrobić research rynku, analizę i badanie. Polecamy np. specjalistów https://skilltelligence.pl/ dopiero jak zweryfikujemy mozliwości, jakie są na rynku to warto wejść w niego, a teraz wiecie różnie może być wszystko przenosi się do internetu :ugeek: :ugeek: :ugeek:

Re: Własna firma i zamówienia publiczne

: 17 cze 2021, 14:44
autor: Przedsiębiorczy
Ja uważam, że także warto jest mieć stały kontakt z adwokatem. Chodzi mi tutaj o znajomość prawa gospodarczego, co jest norma przy prowadzeniu własnej firmy. Mogę tutaj doradzić kancelarię adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic. Sa to jedni z najlepszych w województwie ślaskim.

Re: Własna firma i zamówienia publiczne

: 25 cze 2021, 7:34
autor: kazimierz33332ą
Ja mam firmę i jestem z niej bardzo zadowolony. Mam bardzo dużo zleceń i z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej. Dodatkowo ten wątek jest bardzo ciekawy dla każdego.
____________________________________________________________
https://www.tarnowskiegory.info/kontakt

nasiona konopi indyjskiej cena

Re: Własna firma i zamówienia publiczne

: 05 lip 2021, 21:23
autor: staszanką
hej a czy ktoś z was interesował się kiedyś szkoleniem Scrumowym ? znalazłam ostatnio fajny artykuł i zastanawiam się czy nie zainwestować w takie szkolenie w ramach rozwoju osobistego , mówię tutaj o czymś takim https://leadership-center.pl/blog/zoom/

Re: Własna firma i zamówienia publiczne

: 20 lip 2021, 23:04
autor: diała
Jeśli szukalibyście dobrej firmy, która zajmuje się naprawą maszyn i urządzeń takich jak na przykład sprężarki, to koniecznie sprawdźcie ten adres https://czemar.pl/pl/ . Posiadają spore zaplecze i wiedzę, która pozwala im realizować tego typu usługi w szybki i skuteczny sposób.