Strona 1 z 1

Jaki kantor?

: 15 lip 2019, 17:09
autor: Kingu
Jeżeli chodzi o wymianę waluty to jaki kantor się sprawdzi? Jesteście w stanie polecić najlepsze opcje? Np. to http://kantor.kolobrzeg.pl będzie dobre?

Re: Jaki kantor?

: 05 gru 2019, 18:03
autor: Olik
Korzystniejsze warunki będziesz miała w Waluteo. Ja jakiś czas temu robiłem sobie porównanie i właśnie najlepsze warunki wyszło mi że ma Waluteo. U nich różnica miedzy ceną zakupu a sprzedażą to 1gr, ciut ponad. To bardzo uczciwe warunki. No i do tego żadnych prowizji tam nie ma.

Re: Jaki kantor?

: 29 gru 2019, 22:07
autor: WilburM66
Ja wybieram kantor z najkorzystniejszą ofertą i najniższą prowizją. Pomaga mi w tym ten portal kurs lewa . Znajdziecie tam wszelkie niezbędne informacje na temat praktycznie wszystkich walut. Naprawdę solidny i rzetelny portal.

Re: Jaki kantor?

: 14 maja 2020, 11:12
autor: kruger
Wszystkim osobom mieszkającym lub przebywającym w Warszawie, które rozglądają się za porządnym kantorem, polecam zajrzeć na stronę http://kantoralex.pl/ Tam zawsze mają korzystne kursy walut.

Re: Jaki kantor?

: 20 cze 2020, 19:34
autor: milagros
Ja tam się nie znam na tych wszystkich kantorach. Wiem, że jeden, drugiemu nie jest równy. Także na pewno warto zwracać uwagę na kursy jakie mają. Moja siostra, która pracuje w Anglii jak wraca do Polski, wiem że korzysta z usług pomaranczarnia.pl . To kantor internetowy, jak i tradycyjny. Możecie sobie sprawdzić ich ofertę.

Re: Jaki kantor?

: 21 cze 2020, 8:34
autor: BoCzAnOwSkI
W sumie nie wiem co mam sądzić o takich kantorach internetowych. Nigdy tego nie próbowałem i generalnie raczej nie chciałbym takiego czegoś próbować, bo nie wiem co może potem dziać się z tymi pieniędzmi.

___
facility management

Re: Jaki kantor?

: 21 cze 2020, 11:53
autor: szykudori
A nie zdzierają trochę bardziej w tych internetowych kantorach?

Re: Jaki kantor?

: 21 lip 2020, 22:28
autor: Wlodek
Cześć wcześniej, nie miałem też wystarczająco dużo czasu na uprawianie sportu i musiałem go porzucić. Teraz zarabiam https://book-of-dead.pl/ Mam pieniądze na bilet na siłownię. A na dodatek wystarczająco dużo pieniędzy, by żyć. Zarabiam pieniądze, nie wychodząc z domu przez kilka godzin dziennie i robię to, co chcę. Spróbuj I ty!

Re: Jaki kantor?

: 03 wrz 2020, 17:30
autor: hyuk
Ja mam swój sprawdzony kantor w Krakowie na ulicy Kalwaryjskiej https://www.lombardkrakow.com/kantor i tam najchętniej wymieniam waluty. Systematycznie podróżuję do Wielkiej Brytanii i wymiana funtów na złotówki i na odwrót to dla mnie częsta sprawa. Oni oferują najlepsze kursy walut, zwłaszcza jak wymienia się większe kwoty, są uczciwi, wszystko przebiega szybko i bezpiecznie. Zdecydowanie ich polecam.

Re: Jaki kantor?

: 11 wrz 2020, 9:15
autor: kira
Ja znalazłam dobry kantor online dostępny 24 godziny na dobę, oferujący korzystne ceny transakcji.. Na stronie https://www.kantor.pl/ nie jestem obarczana żadnymi dodatkowymi opłatami i prowizjami z tytułu zawierania transakcji.