tani-dom.com opinie

Awatar użytkownika
Kasia_M
Posty: 17
Rejestracja: 01 lut 2019, 11:41

tani-dom.com opinie

Post autor: Kasia_M »

Cześć, dalsze poszukiwania najlepszego zespołu architektów doprowadziły mnie do Warszaw i do pani Darii i Piotra z LOFT Architekci. Projektują domy pasywne (czyli takie, jak mnie interesują), mają ogromne doświadczenie - prawie 20 lat w branży. Znacie? widzieliście kiedyś ich projekty na tani-dom.com? Macie jakieś opinie? doświadczenia? ;-)
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Awatar użytkownika
kama34
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:26

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: kama34 »

Obiegowa opinia, że tani znaczy zły, nie sprawdza się w przypadku tani-dom.com. Bardzo wygodne i funkcjonalne domy, a do tego przede wszystkim oszczędne. Ale to nie wszystko, komfort grzewczy - i to zarówno latem jak i zimą. Polecam.
Awatar użytkownika
jagoda43
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:08

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: jagoda43 »

Projekty z tani-dom.com są super. Mój dom dopiero powstaje, ale już teraz mogę wystawić architektom piątkę z plusem. W opinii moich budowlańców projekt jest rewelacyjny, w mojej zresztą również. Mam nadzieję że efekt końcowy będzie równie super.
Awatar użytkownika
kinga53
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2019, 12:05

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: kinga53 »

Znam firmę tani-dom.com. Mam przyjemność mieszkać w domu ich projektu. Bardzo udana konstrukcja, wiec nie mam jak mieć złej opinii na temat tego biura projektowego. Polecam z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
marlena534
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:20

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: marlena534 »

Projekty, które można znaleźć na tani-dom.com to prawdziwe perełki. A dom pasywny to podstawa wygodnego i oszczędnego stylu życia. Sam proces realizacji super, z architektami współpracuje się przyjemnie i bez zgrzytów. Pewnie dlatego mają tak dobrą opinię wśród klientów. Polecam.
Awatar użytkownika
trusia83
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2019, 13:56

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: trusia83 »

Na tani-dom.com również trafiłam, bo skusiły mnie pozytywne opinie o firmie. Jestem właśnie na etapie poszukiwania odpowiedniego projektu, bo działkę już mam. I myślę, że jak już się zdecyduję to właśnie ich poproszę o wycenę. Wiem, że robią to za darmo więc w przybliżeniu będę mogła określić ile mnie cała inwestycja wyniesie.
Awatar użytkownika
sonia645
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2019, 10:33

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: sonia645 »

Uważam, że to bardzo solidna firma. Sama już dłuższy czas szukałam czegoś takiego jak tani-dom.com i tylko o nich znalazłam tak wiele pozytywnych opinii. Nie dziwię się, są świetni.
Awatar użytkownika
irma175
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2019, 18:42

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: irma175 »

Chyba nie muszę nikogo przekonywać, że dom, to inwestycja na całe życie, dlatego ważny jest dostosowany projekt. Taki na pewno zapewnią specjaliści z tani-dom.pl, bo potrafią słuchać klienta. O dobre opinie nie trudno, gdy projekty dostosowuje się do potrzeb każdego.
Awatar użytkownika
klaudia019
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:55

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: klaudia019 »

Tanie wydaje się tandetne, ale w przypadku firmy tani-dom.pl to się nie sprawdza. Mają świetne domy w ofercie, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Dlatego dobre opinie o firmie nie dziwią.
Awatar użytkownika
gabi114
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2019, 19:37

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: gabi114 »

Domy pasywne to nowoczesne rozwiązanie, które jest coraz popularniejsze. Warto poszukać opinii na temat tej usługi. Jeśli ktoś zdecyduje się na taki dom, to polecam właśnie tani-dom.com, bo oni mają doświadczenie w tej kwestii.
Awatar użytkownika
gosia366
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019, 19:36

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: gosia366 »

Domy pasywne są coraz częściej wybierane przez klientów. Ja polecam w tej kwestii firmę tani-dom.com.pl, bo mają wieloletnie doświadczenie w branży. Poza tym mają bardzo dobre opinie.
Awatar użytkownika
mona503
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2019, 19:22

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: mona503 »

Na tani-dom.pl można znaleźć wiele ciekawych ofert domów pasywnych, które obecnie cieszą się dużym zainteresowaniem. W mojej opinii można im zaufać, bo mają wieloletnie doświadczenie. Klienci także są zadowoleni.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 177
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:28

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: gabi22 »

Faktycznie jest teraz całkiem spore zainteresowanie na tego typu domy. No, ale też trzeba wziąć po uwagę to, że budujemy się raczej raz. Dlatego warto również zapoznać się z projektami domów w różnych stylach. Tutaj https://www.mgprojekt.com.pl macie różne ciekawe propozycje. Możecie sobie je przejrzeć.
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: bob »

gabi22 pisze: ↑06 wrz 2019, 19:52 Faktycznie jest teraz całkiem spore zainteresowanie na tego typu domy. No, ale też trzeba wziąć po uwagę to, że budujemy się raczej raz. Dlatego warto również zapoznać się z projektami domów w różnych stylach.
Gabi, a słyszałaś o tym świetnym konkursie fotograficznym od MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 ?Można wygrać wspaniałe nagrody, na przykład nowy sprzęt ogrodniczy. Ja właśnie wpisałam swój domek, może na mnie zagłosujesz?
Awatar użytkownika
fiona455
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, 19:19

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: fiona455 »

Domy pasywne od tani-dom.com są zachęcające. Doświadczenie firmy świadczy o tym, że opinie w internecie nie są wymyślone. Ich atutem jest też to, że na rynku istnieją już od 20 lat.
Awatar użytkownika
inga510
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2019, 19:23

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: inga510 »

W mojej opinii projekty od tani-dom.pl są bardzo fajne i oryginalne. Wiem, że firma cieszy się dużym zainteresowaniem, bo architekci są kreatywni i doświadczeni. Polecam ich.
Awatar użytkownika
ola722
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2019, 19:57

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: ola722 »

Mam taką opinię, że domy od tani-dom.pl są dostosowane do potrzeb rodzin. Uważam, że warto sprawdzić ich ofertę. Mi te domy bardzo się podobają.
Awatar użytkownika
ula039
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2019, 19:59

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: ula039 »

Wszystkie dobre opinie o tani-dom.pl są prawdziwe. Ich domy są funkcjonalne i niebanalne. Ja polecam tę firmę.
Awatar użytkownika
sylwia854
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:44

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: sylwia854 »

Uważam, że domy od tani-dom.pl są bardzo fajne. Ich opinie w internecie są bardzo dobre. Myślę, że warto z nimi nawiązać współpracę.
Awatar użytkownika
zosia609
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:46

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: zosia609 »

W mojej opinii domy od tani-dom.pl są niesamowite. Ich projekty są nie tylko oryginalne, ale też funkcjonalne. Mają duże doświadczenie na rynku.

stylowi meble
Awatar użytkownika
tina455
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2019, 19:48

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: tina455 »

Domy od tani-dom.pl robią furorę. Dobre opinie nie biorą się znikąd. Dlatego sądzę, że warto zwrócić uwagę na ich ofertę.
Awatar użytkownika
archie
Posty: 73
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:42

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: archie »

Cześć, widziałem, że ktoś pytał o projekty domów jednorodzinnych od pracowni MG Projekt. W zależności, jaki projekt Was zainteresował, do takiej grupy na Facebooku możecie się zapisywać i tam rozmawiać o interesujących Was zagadnieniach dotyczących danego projektu. Tutaj https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/g ... e_internal macie ogólną listę grup.
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: diademe »

Budowa domu to nie małe przedsięwzięcie. Warto wszystko sobie przemyśleć, ponieważ później zaoszczędzicie sobie problemów,. Jeżeli zdecydujecie się na mały domek, to może ta oferta was zainteresuje? Sprawdźcie tę stronę : https://ecomobilehome.pl/ i dajcie znać, co sądzicie na temat takich domów holenderskich.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 43
Rejestracja: 01 gru 2019, 13:30

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: mamapiotra »

Tani dom... hmmm. To bardzo względne pojęcie.Czasami nie warto oszczędzać , bo później i tak te pieniądze wydasz z nawiązką. Tak czy inaczej podstawą dobrego i wygodnego domu jest dobry projekt , gdzie ? Na mg projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ oprócz bardzo dobrego projektu można wziąć udział w konkursie fotograficznym; można też uzyskać 20% zniżkę na projekt jeśli zamówisz go do dnia 2 grudnia br.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 135
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: kozi44 »

Ostatnimi czasy bardzo popularna jest budowa domu samemu. jeśli i wy planujecie to w ten sposób rozwiązań, to moim zdaniem bardzo przydadzą wam się tego typu namioty budowlane https://www.vitabri.pl/tematyka/namioty-spawalnicze . Podczas niepogody, można pod nimi wygodnie pracować, a deszcz czy śnieg nie opóźniają postępu prac
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: anton »

Niedrogo to wychodzi budownictwo modułowe. Niedrogo i w dodatku szybko stawia się tego typu budynki, dlatego warto o takim rozwiązaniu pomyśleć. Tu sobie poczytajcie więcej na ten temat https://www.larkfactory.pl/budownictwo-modulowe My mamy właśnie dom modułowy stawiany przez Lark Polska i byliśmy zachwyceni tempem montażu i ceną. Dodam, że budynek jest wykonany z solidnej jakości materiałów i jest bardzo fajnie zaprojektowany, po prostu dobrze nam się w nim mieszka.
dżoana

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: dżoana »

Ja wam powiem, że moim marzeniem jest dom prefabrykowany z drewna. Trafiłam na domy tego typu na https://dreamwoodhouse.com/ i skradły one moje serce. Bardzo mi się podobają i chyba na taki dom się zdecyduję. A wy co sądzicie na ich temat?
łop44

Re: tani-dom.com opinie

Post autor: łop44 »

Wybierz sprawdzonego projektanta :D Ja wybrałam sprawdzony projekt od https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-7-b :D Sami oceńcie... Może jakieś sugestie co zmienić w projekcie? Sama już nie wiem :) A kupiłam go po dobrej cenie, budowa też nie będzie kosztowała dużo. Wszystkie koszty są już nam znane i wcale się nie martwimy :)
ODPOWIEDZ