Strona 1 z 1

Re: Hotel nad morzem z basenem

: 23 sie 2019, 13:11
autor: Lena
Wybierając się nad morze nie widzę sensu w szukaniu hotelu z basenem, skoro woda i plaża tuż obok :) Zauważyłam też,że im okolica bardziej turystyczna tym noclegi droższe. Ale to chyba da się obejść. Otóż wpadłam na pomysł aby wynająć kampera na tydzień, na stronce https://kampery-wynajem.pl/ możecie zobaczyć jak fajnie wyposażone są takie samochody. Zaoszczędzę w ten sposób na noclegach na pewno, a mogę przy tym jechać podczas urlopu i nad morze i w góry- pełna swoboda. Liczę że nie jedno ciekawe miejsce uda mi się zwiedzić. Ciekawe czy np. we wrześniu będą jakieś zniżki w wypożyczalni...

Re: Hotel nad morzem z basenem

: 15 lis 2019, 22:30
autor: motylek
Niektórzy lubią mieć basen pod nosem. Nie widzę w tym nic złego zwłaszcza gdy na plaży są tłumy. Jeśli nadal szukasz hotelu z basenem zajrzyj na https://meteor-turystyka.pl/ Znajdziesz tam ofert hoteli z całej Polski. Może akurat znajdziesz taki, który spełni twoje oczekiwania.

Re: Hotel nad morzem z basenem

: 28 maja 2020, 23:32
autor: katia
A nie lepiej zdecydować się na wynajem apartamentu? Myślę, że jest to znacznie lepsze i bardziej praktyczne rozwiązanie, które przede wszystkim pozwoli na spore oszczędności. Można dzięki temu również czuć się bezpiecznie. Tutaj https://www.blueapart.pl/apartamenty jest miejsce, gdzie można na spokojnie dokonać rezerwacji.

Re: Hotel nad morzem z basenem

: 05 lip 2020, 8:35
autor: damian222
Ciekawie czy ktoś z was był w swoim życiu w bardzo dobrym hotelu https://hotelmontis.pl/promocje/ . Sam w tym hotelu przebywam zawsze bardzo dużo czasu.

Re: Hotel nad morzem z basenem

: 29 lip 2020, 20:04
autor: Didi34
Obecnie coraz więcej osób samodzielnie funduje sobie basen w ogrodzie i nie muszą korzystać z basenó publicznych w czasie lata. Jest to bezpieczne i niedrogie rozwiązanie, które zapewni i nam i dzieciakom frajdę w ciepłe dni. Oczywiście woda w takim basenie musi być absolutnie czysta, dlatego warto zainwestować w pompę i filtr piaskowy - https://www.dobrebaseny.pl/Filtry-piaskowe-c337 Tego typu filtry są bardzo skuteczne i wydajne, więc zapewnią czystość wody bezpieczną również dla dzieciaków.